{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Килце по килце ..... хайде да отслабнем  (Прочетена 42564 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Януари 24, 2011, 20:21:21 »
Раздели ТемаНагоре

мисля от утре  Wink че то моето утре все не идва но вече съм сигурна /нещо запачнаха много да ме бъзикат  във къщи/ ох за изпреварването незнам дали ще успея че аз имам 20кг да свалям  Embarrassed

Хи ,хи и мойте все така викат- айде от понеделник ,нали......знаеме Cheesy  Ама, днес като съм само на плодове и не ми е гладно, ми се чудят Wink
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Януари 24, 2011, 20:56:26 »
Раздели ТемаНагоре

мисля от утре  Wink че то моето утре все не идва но вече съм сигурна /нещо запачнаха много да ме бъзикат  във къщи/ ох за изпреварването незнам дали ще успея че аз имам 20кг да свалям  Embarrassed

Хи ,хи и мойте все така викат- айде от понеделник ,нали......знаеме Cheesy  Ама, днес като съм само на плодове и не ми е гладно, ми се чудят Wink
[/quot
давай все напред аз съм с теб после ще качим снимки преди и след да се позабавляваме малко  Kiss
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Януари 24, 2011, 21:18:36 »
Раздели ТемаНагоре

А, виж това не се сетих да направя. Утре сутрин -първа задача. Ти,, не започна ли? Или пак.......аааа и се отказа. Ако знаеш, какви рецепти имам.....ммммм Kiss
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Януари 24, 2011, 21:35:15 »
Раздели ТемаНагоре

Заглавието на темата е много подходящо.Без лекарски контрол да отслабваш по 30кг на месец е безотговорно и безсмислено.
Напълно съм съгласна!
Активен

таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Януари 24, 2011, 23:27:39 »
Раздели ТемаНагоре

А, виж това не се сетих да направя. Утре сутрин -първа задача. Ти,, не започна ли? Или пак.......аааа и се отказа. Ако знаеш, какви рецепти имам.....ммммм Kiss

не сам се отказала давай рецептите  днеска си хапнах само леща /но ако можеше и децата щях да изям   (hungy)Wink/ бързо оздравяване че и аз го изкарах този грип и направо ме срина  (ill1) (ill2)
« Последна редакция: Януари 24, 2011, 23:30:43 от таня ботева » Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Януари 25, 2011, 21:58:00 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък да Ви кажа,как отслабвам и има ефект.Сиропа на Гарабитов-програмата Усещане за подмладяване!Смятам да я направя отново.Изкарах 7 дни диета и 7 дни захранване.Общо съм свалила 6,5кг.Имам да свалям още поне 15кг.Затова от средата на февруари ще повторя Cheesy Трудно е само 1-вия и 2-рия ден,след това е лесно Wink
можели малко разяснение ядеш и пиеш от този сироп и отслабваш или само пиеш сиропа  и нищо не ядеш
Ами нищо не се яде-дори и плодове!Може в краен случай да си правиш по 200гр. фреш.Тотално изчистване на организма от всякакви токсини.Аз и друг път съм гладувала,но не свалях повече от 1-2 кг за 10-на дни.Резултата сега беше зашеметяващ-всеки забеляза промяна в мен за тези 7 дни.А и хубавото е че благодарение на сиропа,ти имаш енергия и не чустваш глад. WinkПробвайте мами!!Препоръчвам го!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Януари 25, 2011, 22:09:10 »
Раздели ТемаНагоре

Заглавието на темата е много подходящо.Без лекарски контрол да отслабваш по 30кг на месец е безотговорно и безсмислено.
Напълно съм съгласна!
Тези които са отслабнали по 30 кг за мес. са мъже тежащи по над 300кг!Затова са отслабнали по толкова много в началото!70-90кг човек неможе да свали от теглото си 30кг!!!Няма как да стане!И то за месец! Wink
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Януари 25, 2011, 22:45:48 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами нищо не се яде-дори и плодове!Може в краен случай да си правиш по 200гр. фреш.Тотално изчистване на организма от всякакви токсини.Аз и друг път съм гладувала,но не свалях повече от 1-2 кг за 10-на дни.Резултата сега беше зашеметяващ-всеки забеляза промяна в мен за тези 7 дни.А и хубавото е че благодарение на сиропа,ти имаш енергия и не чустваш глад. WinkПробвайте мами!!Препоръчвам го!
Сиропа е хубав,но не е за всеки.Особенно за хора с проблемен стомах.Аз например имам и язвя и гастрит и ми е абсолютно противопоказно да го пия този сироп,защото първо е на гладно,второ се слага и червен пипер(препоръчително леко лют).Една приятелка свали с него 5 кг,но е здрава като бик.А на мен джи пи то категорично ми забрани.Така че,моят съвет е първо да се консултирате с личният лекар преди да решите да го пиете,че вместо за добро да не стане нещо лошо!
Активен

desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Януари 26, 2011, 13:48:20 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами нищо не се яде-дори и плодове!Може в краен случай да си правиш по 200гр. фреш.Тотално изчистване на организма от всякакви токсини.Аз и друг път съм гладувала,но не свалях повече от 1-2 кг за 10-на дни.Резултата сега беше зашеметяващ-всеки забеляза промяна в мен за тези 7 дни.А и хубавото е че благодарение на сиропа,ти имаш енергия и не чустваш глад. WinkПробвайте мами!!Препоръчвам го!
Сиропа е хубав,но не е за всеки.Особенно за хора с проблемен стомах.Аз например имам и язвя и гастрит и ми е абсолютно противопоказно да го пия този сироп,защото първо е на гладно,второ се слага и червен пипер(препоръчително леко лют).Една приятелка свали с него 5 кг,но е здрава като бик.А на мен джи пи то категорично ми забрани.Така че,моят съвет е първо да се консултирате с личният лекар преди да решите да го пиете,че вместо за добро да не стане нещо лошо!

 Roll EyesЗаедно със сиропа,дават и книжка,в която пише,че помага при  проблеми със стомаха,че дори и при язва. Roll EyesАз също имам гастрит и преди ме болеше стомаха пролет и есен,а също и когато ям определени плодове.Да чукна на дърво,сега дори не ми и къркори.а преди ме чуваха в съседната стая Cheesy  Може би е подходящо да се консултира човек с личният си лекар,преди употребата му
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
qgotka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 242


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Януари 26, 2011, 22:19:26 »
Раздели ТемаНагоре

ужассс  майчета толкова трудно се свалят тези гадни килограми  дайте съвет  как да сваля  омръзна ми да ходя в магазин грамадан или дебелан   по време на бременноста бях 80кг след раждането бях 120кг близките около мен  непрестано ми пълнеха главата че рябва да пия по 1л мляко та ден за да имам кърма за да не боледува по късно бебето  и накрая кърмих до 3г малката  и като спрях всеки месец сме на антибиотици :  някой ако знае  някакъв чай който прочиства организма  ще бъда много благодарна    Kiss Kiss KissБЛАГОДАРЯ
Активен

НЕ  ИЗПРАЩАМ  ЗА ПРОБА 
НЕ ПРОДАВАМ  БОКЛУЦИ  И НЕ  ЖЕЛАЯ  ТАКИВА
ОЦЕНЯМАМ  ЗАДЪЛЖИТЕЛНО  ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ
ДРЕХА  КОЯТО  НЕ ОТГОВАРЯ  НА  ОПИСАНИЕТО  ВРЪЩАМ  НЕЗАБАВНО
ИГНОРИРАМ  ПО СОБСТВЕНО  УСМОТРЕНИЕ изпращам  на първият  дал адрес на ЛЧ  НЕ ПАЗЯ РЕД!!!
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Януари 26, 2011, 23:41:04 »
Раздели ТемаНагоре

ужассс  майчета толкова трудно се свалят тези гадни килограми  дайте съвет  как да сваля  омръзна ми да ходя в магазин грамадан или дебелан   по време на бременноста бях 80кг след раждането бях 120кг близките около мен  непрестано ми пълнеха главата че рябва да пия по 1л мляко та ден за да имам кърма за да не боледува по късно бебето  и накрая кърмих до 3г малката  и като спрях всеки месец сме на антибиотици :  някой ако знае  някакъв чай който прочиства организма  ще бъда много благодарна    Kiss Kiss KissБЛАГОДАРЯ
Пробвай системата "минус 60"
До обяд ядеш всичко.
На обяд и вечер разделно.
М/у храненията плодове, без банани.
Вечеря - в 18ч. - след това нищо.
Активен
qgotka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 242


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Януари 27, 2011, 01:04:11 »
Раздели ТемаНагоре

БЛАГОДАРЯ ТИ МИЛА И ТОВА ЩЕ ПРОБВАМ Wink
Активен

НЕ  ИЗПРАЩАМ  ЗА ПРОБА 
НЕ ПРОДАВАМ  БОКЛУЦИ  И НЕ  ЖЕЛАЯ  ТАКИВА
ОЦЕНЯМАМ  ЗАДЪЛЖИТЕЛНО  ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ
ДРЕХА  КОЯТО  НЕ ОТГОВАРЯ  НА  ОПИСАНИЕТО  ВРЪЩАМ  НЕЗАБАВНО
ИГНОРИРАМ  ПО СОБСТВЕНО  УСМОТРЕНИЕ изпращам  на първият  дал адрес на ЛЧ  НЕ ПАЗЯ РЕД!!!


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: