{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ZLATINA ОТ БАТАК - ПОРЕДНАТА ИЗМАМА  (Прочетена 24965 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 29, 2010, 22:22:06 »
Раздели ТемаНагоре

отрицателните ми емоций са насочени само към теб и то напълно основателно, а на dacetooooo благодаря но вече си имам едно менте, предложи ги на Златина,тя може цял бизнес да развърти с тях
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 29, 2010, 22:24:54 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също следя всичко сребърно,което излиза и в обявата пишеше,че е сребро,сигурна съм,но понеже една приятелка има подобно,купено от Аукро за сребърно,но после взе да пожълтява и тя го занесе на златар....оказа се,че не е сребро,а има само сребърна баня и печат 925,който за неосведомените не винаги означава,че е сребро-и това фалшивят вече...и за това отминах.Въпросът е дали мацката е знаела,че е посребрено тенеке и въпреки това го е пробутала за сребро или не...ама щом е жълтеело,няма начин да не е...
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 22:26:50 от van4e_didi » Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 29, 2010, 22:26:33 »
Раздели ТемаНагоре

отрицателните ми емоций са насочени само към теб и то напълно основателно, а на dacetooooo благодаря но вече си имам едно менте, предложи ги на Златина,тя може цял бизнес да развърти с тях
Sad Sad Sad Sadне се опитвай да ме изкараш мен виновна и да ме заплашваш .....защото всеки си има право на избор и държа модераторите да обърнат внимание на заплахите отправени към мен от тази дама ,за бъдещите потребители имащи работа с мен ,тази жена друга работа няма ли си ........ Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 29, 2010, 22:28:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също следя всичко сребърно,което излиза и в обявата пишеше,че е сребро,сигурна съм,но понеже една приятелка има подобно,купено от Аукро за сребърно,но после взе да пожълтява и тя го занесе на златар....оказа се,че не е сребро,а има само сребърна баня и печат 925,който за неосведомените не винаги означава,че е сребро-и това фалшивят вече...и за това отминах.Въпросът е дали мацката е знаела,че е посребрено тенеке и въпреки това го е пробутала за сребро или не...ама щом е жълтеело,няма начин да не е...
не съм знаела кулието е в зелена кутия тифани ко ,купено от тук ...никога не съм целяла да лъжа хората ,макар доста пъти в тези сайтове да съм лагана ,нооо,някои хора не разбират това ,
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 29, 2010, 22:31:52 »
Раздели ТемаНагоре

КОЛИЕТО направо си е жълто и трябва да си сляп да не го видиш,така че нямаш извинение, а щом твърдиш,че не си искала никого да мамиш,ми върни парите
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 29, 2010, 22:32:10 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също следя всичко сребърно,което излиза и в обявата пишеше,че е сребро,сигурна съм,но понеже една приятелка има подобно,купено от Аукро за сребърно,но после взе да пожълтява и тя го занесе на златар....оказа се,че не е сребро,а има само сребърна баня и печат 925,който за неосведомените не винаги означава,че е сребро-и това фалшивят вече...и за това отминах.Въпросът е дали мацката е знаела,че е посребрено тенеке и въпреки това го е пробутала за сребро или не...ама щом е жълтеело,няма начин да не е...
не съм знаела кулието е в зелена кутия тифани ко ,купено от тук ...никога не съм целяла да лъжа хората ,макар доста пъти в тези сайтове да съм лагана ,нооо,някои хора не разбират това ,
Ок де и така да е,не си знаела ето сега се изяснява,че колието не е сребърно,върни парите,тя на теб колието и готово.
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 29, 2010, 22:34:10 »
Раздели ТемаНагоре

КОЛИЕТО направо си е жълто и трябва да си сляп да не го видиш,така че нямаш извинение, а щом твърдиш,че не си искала никого да мамиш,ми върни парите
след този цирк който разигра тук просто забрави ако беше човек на място щяхме да се разберем налични ,но нали целиш публичност ,ееееее....получи я ,но за сметка на какво и престани да пишеш лъжи ,колието жълто станало ами то нещо взе много бързо да си мени цвета ,не мислиш ли ?!!!!
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 29, 2010, 22:36:20 »
Раздели ТемаНагоре

опитах да кача снимки от които се вижда какво е, но не ми позволява такъв формат
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
jasi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 97

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Ноември 29, 2010, 22:40:20 »
Раздели ТемаНагоре

опитах да кача снимки от които се вижда какво е, но не ми позволява такъв формат
Ми намали ги. Roll Eyes
Активен

Предпочитам предварително заплащане.С предимство е купувача на повече от един артикул.Връщам боклуци без предупреждение,не съм кошче за отпадъци.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Ноември 29, 2010, 22:40:35 »
Раздели ТемаНагоре

опитах да кача снимки от които се вижда какво е, но не ми позволява такъв формат

http://prikachi.com/
Прикачи ги тук Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Ноември 29, 2010, 22:41:12 »
Раздели ТемаНагоре

СПИРАМ ДА ТИ ОТГОВАРЯМ ПОВЕЧЕ,ЦЕЛТА НА ТЕМАТА НЕ Е ДА СИ ПИША С ТЕБ ТУК, ТОВА МОЖЕШЕ ДА СТАНЕ НА ЛИЧНИ, АКО ТИ НЕ МИ БЕШЕ ОТКАЗАЛА КАТЕГОРИЧНО, ПОРАДИ КОЕТО ПРИБЯГНАХ ДО ТЕМАТА КАТО КРАЙНО СРЕДСТВО.
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #41 -: Ноември 29, 2010, 22:41:15 »
Раздели ТемаНагоре

Отивайте да пишкате и лягайте да спите,утре ще е по мъдро от днес,лека и мека...
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Ноември 29, 2010, 22:42:39 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
отрицателните ми емоций са насочени само към теб и то напълно основателно, а на dacetooooo благодаря но вече си имам едно менте, предложи ги на Златина,тя може цял бизнес да развърти с тях
Мила,ти май не ме разбра Roll EyesТова колие е от И-бей,не е сребърно ,а китайско производство.Намери мама пазаруваща от сайта и тя може и обява или снимки на колието да ти свали от там.
Активен

sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Ноември 29, 2010, 22:43:34 »
Раздели ТемаНагоре

ЕТО Я
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Ноември 29, 2010, 22:45:25 »
Раздели ТемаНагоре

СПИРАМ ДА ТИ ОТГОВАРЯМ ПОВЕЧЕ,ЦЕЛТА НА ТЕМАТА НЕ Е ДА СИ ПИША С ТЕБ ТУК, ТОВА МОЖЕШЕ ДА СТАНЕ НА ЛИЧНИ, АКО ТИ НЕ МИ БЕШЕ ОТКАЗАЛА КАТЕГОРИЧНО, ПОРАДИ КОЕТО ПРИБЯГНАХ ДО ТЕМАТА КАТО КРАЙНО СРЕДСТВО.
ами щом само двете си пишем защо беше нужно да откриваш тема във форума ,?Huh??но ти си знаеш ,но не ме изкарвай виновна ,много моля ....не сме за един ден
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: