{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректен потребител - nikol  (Прочетена 4088 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« -: Ноември 17, 2010, 20:56:00 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам аз темата за да изясня случая с тази дама.
Получавам съобщение от потребител VIP KatriN с молба да и помогна с въпросната дама понеже тя и изпратила дреха за проба и от три дни не и отговаря дали е получена а е активна в сайта.Пиша аз на въпросната nikol да ми даде отговор защо не отговаря на мамата и получавам такъв отговор:


Некоректен потребител
new user
 Неактивен
Публикации: 43
       Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: skoki81 -: Днес в 17:09:15 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »   Цитат Отговор Премахни  

Zdravei ..
Bi li mi kazala za kopq dreha stava vapros che ne se seshtam





Направо останах очудена как така не знаеш какво си поръчваш.Пращам и линк към обявата за да я види за коя дреха става дума и от тогава нищо-никакъв отговор.
А тя продължава с пълна сила да се записва в обяви за проба ,в които сега ще сложа линк към темата за да са наясно! Сега очаквам коментарите и на двете страни !
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
VIP
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1662


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2010, 21:06:22 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм потърпевшата и съм безкрайно разочарована и потресена, че въобще съществуват хора като тази жена.Има сериали, има гоблени, слънчоглед много хубав продават, защо трябва да се правиш на много хитър като крадеш и лъжеш най-безсрамно киснейки по цял ден в интернет, ЧУДЕЙКИ СЕ ОТ КОЙ ДА СИ ИЗПРОСИШ "УЖ ПРОБА"?!Как не я е срам не знам просто?Сайта е направен, за да помагаме едни на други, продавайки или разменяйки си неща , които вече не са ни необходими, а могат да са в полза на нуждаещите се в момента, а някаква си кифла разбираш ли седнала да мошенничества, за да се занимаваме с нея сега всички и да е център на внимание!Доволна ли си НИКОЛ, сега ти си в устата на всички КАТО ЕДНА ОТ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ КРАДЛИ И ЛЪЖКИНИ! :*
Активен

Коректна съм!Бъдете и Вие такива!
В рамките на най-много два дни съм готова с поетия ангажимент, тъй като съм с малко дете! Знам, че ме разбирате Smiley
Пощенските разходи за сметка на купувача, освен, ако не съм уточнила, че ги поемам аз!ЗА НЕПОЗНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ, ИЗИСКВАМ ПАРИТЕ ПРЕДВАРИТЕНО!
Ред НЕ пазя и изпращам на първия проявил интерес и ми писал на лични съобщения!
За проба НЕ изпращам!Плащам само чрез пощенски запис!
Нагли и съмнителни купувачи и продавачи игнорирам по своя прецена, кой където иска да се оплаква после Wink
Не ми е приятно да подканвам за оценките ми, така, че нека не се налага!Аз поставам винаги, понякога дори и предварително!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2010, 21:13:09 »
Раздели ТемаНагоре

Пишете на хората, в чиито обяви се е записала за проба, че да не изгорят и други.
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2010, 21:24:17 »
Раздели ТемаНагоре

Пишете на хората, в чиито обяви се е записала за проба, че да не изгорят и други.

Писала съм вече в тези обяви пък дано не съм права
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2010, 22:47:16 »
Раздели ТемаНагоре

skoki ням начин да не си права,те такива от километри се надушват,маи станаха доста вече измамниците
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 17, 2010, 22:52:11 »
Раздели ТемаНагоре

Малко встрани от темата,но забелязвате ли,че вече всеки ден се пуска нова тема  Shocked
Колкото до конкретният случай,може дрехата да не е получена още и да не е успяла да се сети на момента.На мен последните пратки ми се забавиха 6 дни по незнайни причини.Дано всичко се оправи :Smiley
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 17, 2010, 22:57:52 »
Раздели ТемаНагоре

Малко встрани от темата,но забелязвате ли,че вече всеки ден се пуска нова тема  Shocked
Колкото до конкретният случай,може дрехата да не е получена още и да не е успяла да се сети на момента.На мен последните пратки ми се забавиха 6 дни по незнайни причини.Дано всичко се оправи :Smiley
Да ,но не се отговаря дали е получена .ти как ще реагираш ако пишеш 3 дена по 2 пъти с въпроса "Пристигна ли?" и никой да не ти отговаря а и на мен не пожела да отговори какво става и за това пуснах темата понеже в много обяви се е записала и да не изгори още някой .На едното ми съобщение отговаря ,в това време пък и пише пак потършевшата а тя не и отговаря е как да не я пишеш "некоректна'
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 17, 2010, 23:00:15 »
Раздели ТемаНагоре

Малко встрани от темата,но забелязвате ли,че вече всеки ден се пуска нова тема  Shocked
Колкото до конкретният случай,може дрехата да не е получена още и да не е успяла да се сети на момента.На мен последните пратки ми се забавиха 6 дни по незнайни причини.Дано всичко се оправи :Smiley
ча как да не е пристигнала, мадамата въобще не се сеща за какво иде реч Shocked
кой знае колко неща е  напоръчвала Shocked

от къде е въпросната
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 17, 2010, 23:04:08 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ча как да не е пристигнала, мадамата въобще не се сеща за какво иде реч Shocked
кой знае колко неща е  напоръчвала
Да,това,че не отговаря е лошо.И наистина може да си е напазарувала доста и да не загрява за кое точно я питате SadОфф аман вече от такива каки :Smiley
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 17, 2010, 23:04:40 »
Раздели ТемаНагоре

от Балчик е
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 17, 2010, 23:06:17 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ча как да не е пристигнала, мадамата въобще не се сеща за какво иде реч Shocked
кой знае колко неща е  напоръчвала
Да,това,че не отговаря е лошо.И наистина може да си е напазарувала доста и да не загрява за кое точно я питате SadОфф аман вече от такива каки :Smiley

пфу
в другия сайт познавах една готина мама от Балчик, но тук дали има някой да се отзове Sad

каки, каки, или нагли хлапачки-визирам оная, 14-годишната
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 17, 2010, 23:08:45 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ча как да не е пристигнала, мадамата въобще не се сеща за какво иде реч Shocked
кой знае колко неща е  напоръчвала
Да,това,че не отговаря е лошо.И наистина може да си е напазарувала доста и да не загрява за кое точно я питате SadОфф аман вече от такива каки :Smiley

пфу
в другия сайт познавах една готина мама от Балчик, но тук дали има някой да се отзове Sad

каки, каки, или нагли хлапачки-визирам оная, 14-годишната
Видях няколко мами от там ако се наложи ще се пише на някоя от тях ама се надявам nikol да вземе и да пише и в темата да видим какво ще каже аз и пратих линк .
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 18, 2010, 09:24:37 »
Раздели ТемаНагоре

АЗ БЛАГОДАРЯ,ЧЕ МИ ПИСАХТЕ ДА МЕ ПРЕДУПРЕДИТЕ.ЩЕ ИЗЧАКАМ ДА ВИДЯ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ И С МЕН И ЩЕ ВИ ПИША.А БАЛЧИК НЕ Е МНОГО ДАЛЕЧЕ,ТАКА ЧЕ ЩЕ Я НАМЕРЯ.ДАНО НЕ СЕ НАЛАГА.ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЛАГОДАРЯ И ЩЕ ПИША ПО ТЕМАТА.
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
VIP
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1662


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 18, 2010, 10:39:07 »
Раздели ТемаНагоре

На мен пък ми е далече, но мъжа ми е два пъти по-бесен от мен, така, че сам предложи в краен случай да си направим една семейна разходка, ей така между другото SmileyТака, че мила, ми ВЕСКЕ, по известна вече като НИКОЛ, или ми върни роклята, в изрядното състояние, в което я и получи или слагай масата Wink Явно не си нормален човек ти, че да се разберем като хората с добро!!!
Активен

Коректна съм!Бъдете и Вие такива!
В рамките на най-много два дни съм готова с поетия ангажимент, тъй като съм с малко дете! Знам, че ме разбирате Smiley
Пощенските разходи за сметка на купувача, освен, ако не съм уточнила, че ги поемам аз!ЗА НЕПОЗНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ, ИЗИСКВАМ ПАРИТЕ ПРЕДВАРИТЕНО!
Ред НЕ пазя и изпращам на първия проявил интерес и ми писал на лични съобщения!
За проба НЕ изпращам!Плащам само чрез пощенски запис!
Нагли и съмнителни купувачи и продавачи игнорирам по своя прецена, кой където иска да се оплаква после Wink
Не ми е приятно да подканвам за оценките ми, така, че нека не се налага!Аз поставам винаги, понякога дори и предварително!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 18, 2010, 10:48:23 »
Раздели ТемаНагоре

Така, че мила, ми ВЕСКЕ, по известна вече като НИКОЛ, или ми върни роклята, в изрядното състояние, в което я и получи или слагай масата Wink Явно не си нормален човек ти, че да се разберем като хората с добро!!!

 Cheesy Cheesy Cheesy

Това ми хареса! Smiley)))
Активен


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: