{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли......  (Прочетена 5441 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 14, 2010, 14:14:58 »
Раздели ТемаНагоре

Това как се чувстваме тук,и как там няма място за сравнение Wink Аз незнам ЗАЩО толерират някой хора,които досега дори би трябвало да са баннати Lips Sealed Но тяхна си работа!Факт е,че тук като дойдох очаквах именно това "връщайте се там,откъдето сте дошли",но приятно се изненадах като ни посрещнаха всички тамошни потребители с добре дошли.Много добър екип има тук,поздравления за което..и както казах в предния си пост  знае се защо всички още стоим там.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Октомври 14, 2010, 15:28:30 »
Раздели ТемаНагоре

аз пък забелязвам,че еуфоорията по отварянето на продавалник попремина и тук взеха пак да се завръщат повечето потребители.
Явно има много разочаровани
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #32 -: Октомври 14, 2010, 15:40:31 »
Раздели ТемаНагоре

Аз първите дни следях и там.После си преместих и там някои позастояли обяви, а от два дни поглеждам само защото очаквам 2 съобщения там.
То какви обяви да гледам, като аз докато ми се зареди и забравям какво съм тръгнала да отварям.
Активен
malvi77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 228


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Октомври 15, 2010, 11:00:34 »
Раздели ТемаНагоре

 Аз предлагам темата да се заключи...отново се правят опити за създаване на излишно напрежение, а нали уж всички сме тук защото именно няма такова напрежение. Хайде да не разваляме сами нещо направено с толкова труд и добронамереност от страна на администраторите и модераторите тук.

 Моите поздравления към екипа за прекрасната работи и за страхотни нововъденения напоследък...  (flowers05)


 п.с...Нека всеки да си посещава който сайт му харесва, но без да кладе излишни "огньове"

 И последно-някъде прочетох, за оценките от Продавалника, че сме се фукали с тях...аз също съм сложила линк към моите 224 положителни и Да-гордея се с тях, защото са получени в резултат на честното ми и коректно отношение към всички...и невиждам логика сега да почвам да лъжа и мамя, както се вижда и от тук рейтингът ми продължавам да съм си коректна, а и аз предпочитам да да видя оценките на потребител с когото общувам за да се ориентирам как да се осъществи сделката...все пак някой потребители молят за отстъпки в цената, за изчакване, за запазване-както и аз съм го правила, така, че няма нищо лошо да имаш нянакъв ориентир....
Активен

Спазвам реда на записване в обявите си
Предимство имат купувачите на по вече от един артикул;
Предпочитам банков превод за разплащане/може и със запис/-винаги се съобразявам с отсрешната страна;
Не приемам наложен платеж;
Винаги пиша оценка-пишете и вие;
Пари предварително НЕизпращам вече;


ВНИМАНИЕ: МРЪСНИ ОБУВКИ И СЪС ЗАСЪХНАЛА КАЛ ПО ТЯХ, КАКТО И ДРЕХИ С НЕПОСОЧЕНИ В ОБЯВАТА ЗАБЕЛЕЖКИ ВРЪЩАМ ВЕДНАГА БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ!

Рейтингът ми от....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=55822&ppaction=readfeed


Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: