{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имаме си вече нов член на Екипа на БгДомакиня!  (Прочетена 8022 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
shoppy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Април 15, 2011, 21:06:21 »
Раздели ТемаНагоре

Скоки ,да ти е здрав малкия голям мъж!Много радости да ви носи  KissА с ревността на каката ...свиквай,няма оправия .Само временни затишия  Cheesy Моите са с разлика 1г и 2м (каката сега е на 2г и 5м) и екшъна е на пълни обороти...
много усмивки от нас  Wink
« Последна редакция: Април 15, 2011, 21:20:55 от shoppy1 » Активен

Коректна съм,очаквам същото и от Вас ! При покупка на повече от една обява поемам пощенските .
FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Април 16, 2011, 13:31:41 »
Раздели ТемаНагоре

И ние сме така ревнуващи в къщи. Дори започна да заеква каката (слава богу се оказа напълно умишлено) за около месец, но го преборихме това. Гледай да я включваш в грижите покрай малкия. Да ти носи някой друг памперс, дрешка, одеалце ... Да не си мисли само дали я обичаш достатъчно, какво е това новото човече, което изведнъж "заграби" вниманието ти Smiley
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #47 -: Април 16, 2011, 20:05:49 »
Раздели ТемаНагоре

И ние сме така ревнуващи в къщи. Дори започна да заеква каката (слава богу се оказа напълно умишлено) за около месец, но го преборихме това. Гледай да я включваш в грижите покрай малкия. Да ти носи някой друг памперс, дрешка, одеалце ... Да не си мисли само дали я обичаш достатъчно, какво е това новото човече, което изведнъж "заграби" вниманието ти Smiley
Малка е и не ходи още и вместо да помага с носене на разни неща тя ги разхвърля когато ги сложа на място дето може да ги стигне.Отнесена аз на нея обръщам 90% внимание ,но дойде ли време за хранене рева е голям че не е тя в мен а съм гушнала него и се побърквам нищо не я залъгва а и давам всичко което по принцип не трябва да пипа  Cheesy но не тя не ги иска тези неща а иска Марти да го няма .Оффф дано свикне по-бързо ,че ми е мъка като почне да пълни очите със сълзи все едно си я ощипал толко жално гледа  Undecided
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Април 16, 2011, 20:20:21 »
Раздели ТемаНагоре

така е-малка е още и нищо не разбира.След 1-2 г. ще се чудиш как да ги разделиш поне за 5мин. за да стане тишина,да не ти правят номера и пакости.И само да ти се хилят.Викаш по 1,по друг и накрая вдигаш ръце и ги зарязваш  Lips Sealed Сега щом станат и се търсят.Като дупе и гащи са Cheesy Влади вика:Ади,пати,ай-в превод Влади и бати,аз  Smiley
Лошото е,че тапите за уши са на пърав линия.Вече всичко става по 2-смях,рев,сълзи,сополи... Huh?
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: