{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за раздели във форума  (Прочетена 12155 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #30 -: Август 08, 2010, 17:11:36 »
Раздели ТемаНагоре

Може би сортирай според състоянието: и чекваш на Отлично Smiley
А за софтуерно как да стане, не ме питайте. Cheesy

Аз да попитам, може ли да има сортирай по последен коментар? най-последния да е най-горе...? и в наблюдаваните и в личните обяви... :Smiley

работя по въпроса.
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #31 -: Август 08, 2010, 18:27:01 »
Раздели ТемаНагоре

Може би сортирай според състоянието: и чекваш на Отлично Smiley
А за софтуерно как да стане, не ме питайте. Cheesy

Аз да попитам, може ли да има сортирай по последен коментар? най-последния да е най-горе...? и в наблюдаваните и в личните обяви... :Smiley
Това шефа бе казал че е бая трудно , а и аз самата искам да добавя че при липсата на подредба според последен коментар , се обезмисля постоянното писане на коментари по обявите
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #32 -: Септември 19, 2010, 17:15:30 »
Раздели ТемаНагоре

МОже ли да направите, след като напишеш мнение да те връща обратно в темата?
Сега след като си пуснеш мнението се отзоваваш в подфорума.
Активен
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Септември 19, 2010, 19:05:35 »
Раздели ТемаНагоре

Може би сортирай според състоянието: и чекваш на Отлично Smiley
А за софтуерно как да стане, не ме питайте. Cheesy

Аз да попитам, може ли да има сортирай по последен коментар? най-последния да е най-горе...? и в наблюдаваните и в личните обяви... :Smiley
Това шефа бе казал че е бая трудно , а и аз самата искам да добавя че при липсата на подредба според последен коментар , се обезмисля постоянното писане на коментари по обявите

предложението ми е конкретно за личните и наблюдаваните обяви. Wink
времеемко е да разгледаш 150обяви и да следиш по датите дали има коментари.
айде личните можеш да ги следиш и чрез "Коментари по мои обяви", но и това не е гаранция... Ето примерно по една моя обява за парфюм имаше сумати коментари, които виждах там, но понеже е само за последните 10 коментара... не бях видяла, че имам и въпроси по др 2 обяви... те бяха изостанали и после изчезнали от опцията. :Smiley
А за наблюдаваните е още по-сложно. Имам цял куп наблюдавани обяви и трябва редовно да ги преглеждам, че ще има сръдни защо не съм отговорила какво решавам, след като съм получила отг. на въпроса си(примерно) :Smiley
Щом е сложно- ОК... но ако е възможно ще е хубаво дори и късно да се направи тази промяна. на никого не даваме зор, просто предлагаме, пък Админа решава Smiley нали? Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #34 -: Септември 19, 2010, 19:35:50 »
Раздели ТемаНагоре

Може би сортирай според състоянието: и чекваш на Отлично Smiley
А за софтуерно как да стане, не ме питайте. Cheesy

Аз да попитам, може ли да има сортирай по последен коментар? най-последния да е най-горе...? и в наблюдаваните и в личните обяви... :Smiley
Това шефа бе казал че е бая трудно , а и аз самата искам да добавя че при липсата на подредба според последен коментар , се обезмисля постоянното писане на коментари по обявите

предложението ми е конкретно за личните и наблюдаваните обяви. Wink
времеемко е да разгледаш 150обяви и да следиш по датите дали има коментари.
айде личните можеш да ги следиш и чрез "Коментари по мои обяви", но и това не е гаранция... Ето примерно по една моя обява за парфюм имаше сумати коментари, които виждах там, но понеже е само за последните 10 коментара... не бях видяла, че имам и въпроси по др 2 обяви... те бяха изостанали и после изчезнали от опцията. :Smiley
А за наблюдаваните е още по-сложно. Имам цял куп наблюдавани обяви и трябва редовно да ги преглеждам, че ще има сръдни защо не съм отговорила какво решавам, след като съм получила отг. на въпроса си(примерно) :Smiley
Щом е сложно- ОК... но ако е възможно ще е хубаво дори и късно да се направи тази промяна. на никого не даваме зор, просто предлагаме, пък Админа решава Smiley нали? Smiley

Ще се постарая, но по дафоулт няма да се подреждат така. Просто ще го има като опция
Активен

daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Септември 20, 2010, 08:14:45 »
Раздели ТемаНагоре

МОже ли да направите, след като напишеш мнение да те връща обратно в темата?
Сега след като си пуснеш мнението се отзоваваш в подфорума.

Има го като опция, явно си си я изключила.
Влез в "Редактирай профил" -> (в ляво) "Настройки Изглед и Подредба" ->(сложи човка на 5то)"Върни се по подразбиране в темата след публикация." -> (натисни) "Промени профила"  (flower)
Активен
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #36 -: Септември 20, 2010, 08:19:33 »
Раздели ТемаНагоре

Много блгодаря, изобщо не се бях сетила че е от настройките  Embarrassed
Активен
stella77
stella77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Октомври 03, 2010, 08:49:25 »
Раздели ТемаНагоре

Моля да ме извините, по-напред сте разисквали точно това, но аз да си кажа.
Та и моето предложение е да има отделен раздел с НОВИ ДРЕХИ, защото по нищо не може да се ориентира вече човек. Масово се пише състояние Отлично на всякакви дрехи, включително и на парцали с извинение.
Активен

Коректна съм, очаквам и от вас същото. Изисквам предварително плащане за хора с по-малко оценки от моите и за хора с отрицателни оценки. Мисля, че така е най-справедливо.
Не продавам боклуци, моля не ми и предлагайте такива. Връщам, ако не отговаря на описанието.
И още нещо - невъзможно ми е вече да ходя всеки ден до пощата, моля проявете разбиране с две деца съм Smiley
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #38 -: Октомври 03, 2010, 09:01:14 »
Раздели ТемаНагоре

Моля да ме извините, по-напред сте разисквали точно това, но аз да си кажа.
Та и моето предложение е да има отделен раздел с НОВИ ДРЕХИ, защото по нищо не може да се ориентира вече човек. Масово се пише състояние Отлично на всякакви дрехи, включително и на парцали с извинение.

Скоро ще има правила и модификации по този въпрос Smiley
Активен

mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Октомври 03, 2010, 14:10:50 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте  Smiley ,може ли да се направи да има изискване за обявите за обувки,маратонки и др в самото заглавие да се изписва задължително стелка в см.
например МАРАТОНКИ АДИДАС СТЕЛКА 15СМ.така като напиша в търсачката стелка 15 см ще ми излезат всички обяви.а така излизат само някои.мисля че ще е по удобно. Wink
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #40 -: Октомври 03, 2010, 14:24:44 »
Раздели ТемаНагоре

Като пуснеш  в търсачката , ти излизат вс обяви които в заглавие или описание има  числото 15 ,
Активен

mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Октомври 03, 2010, 14:36:29 »
Раздели ТемаНагоре

ако е така ок,но мисля че излизат само тези които съдържат в заглавието см.ще пробвам.благодаря ти
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #42 -: Октомври 03, 2010, 15:10:41 »
Раздели ТемаНагоре

ако е така ок,но мисля че излизат само тези които съдържат в заглавието см.ще пробвам.благодаря ти

Излизат всички Smiley Търсачката търси и в заглавията и в описанието и в коментарите Smiley
Активен

mira
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Октомври 07, 2010, 20:49:48 »
Раздели ТемаНагоре

Тръбва да се направи раздел-фенски артикули

Малко уточнение моля?!
Да се продават шалове,шапки,знамена,дрехи на определени отбори,например имам шал на Manchester United,в кой раздел трябва да го пусна,ако има фенски раздел ще е по-лесно.

Ще помисля по въпроса Smiley
Аз ли не го разбирам това чувство за хумор? Манчестър е английски отбор! Каква ти тук Франция, та и раздел чак?!?!
Активен

За всички обяви: предварително плащане; пощенските за сметка на купувача, освен ако не сме уговорили друго; наложен платеж - след уговорка;
Пращам МПП по БП;
Предпочитам превод по сметка;
Не мога да пращам всеки ден: кварталната ми поща е в ремонт, затова трябва да ходя до друга, а съм с 2 деца;
Много ви моля, пишете оценки!
maiags
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Октомври 07, 2010, 20:56:52 »
Раздели ТемаНагоре

Тръбва да се направи раздел-фенски артикули

Малко уточнение моля?!
Да се продават шалове,шапки,знамена,дрехи на определени отбори,например имам шал на Manchester United,в кой раздел трябва да го пусна,ако има фенски раздел ще е по-лесно.

Ще помисля по въпроса Smiley
Аз ли не го разбирам това чувство за хумор? Манчестър е английски отбор! Каква ти тук Франция, та и раздел чак?!?!

Не Френски, а фенски Smiley
Активен

Разчитам на коректност.
Предпочитам предварително плащане. Не приемам да ми се връща и не изпращам за проба. При покупка на две или повече неща, аз поемам пощенските. Над 15 лв. задължително парите предварително.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=64667&ppaction=readfeed


Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: