{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Липсващ размер при категориите  (Прочетена 2698 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nadejda:)))
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 09, 2010, 08:49:02 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,

Предварително се извинявам, ако в мен е недоглеждането, но наистина при категориите с детски дрешки не виждам такава с размер 74, от 68 се минава на 80. Сега го забелязах, защото такъв размер сукманче ще пускам, но ще го сложа в горната категория.
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2010, 15:04:19 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,

Предварително се извинявам, ако в мен е недоглеждането, но наистина при категориите с детски дрешки не виждам такава с размер 74, от 68 се минава на 80. Сега го забелязах, защото такъв размер сукманче ще пускам, но ще го сложа в горната категория.

Ами озаглавено е до 80, та може и поради тази причина да няма р-р 74
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2010, 19:57:13 »
Раздели ТемаНагоре

Аз отдавна се кяня да недовлствам от липсата на всички размери. Айде да ги добавите - много по удобно е за търсене
От 6-12 месеца както и да е ама от 110 да се скача на 122 ми се вижда неудобно. Съдя по детето ми, което в момента е почти 110 и му става и 110 и 116 дрехи
Ама като вляза в категорията 111-122 и попадна на ОоооОооооогромни дрехи и направо се отказвам да търся.
Хайде помислете да ги добавите - това е най-простото  Kiss
Активен
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2010, 20:39:56 »
Раздели ТемаНагоре

Аз отдавна се кяня да недовлствам от липсата на всички размери. Айде да ги добавите - много по удобно е за търсене
От 6-12 месеца както и да е ама от 110 да се скача на 122 ми се вижда неудобно. Съдя по детето ми, което в момента е почти 110 и му става и 110 и 116 дрехи
Ама като вляза в категорията 111-122 и попадна на ОоооОооооогромни дрехи и направо се отказвам да търся.
Хайде помислете да ги добавите - това е най-простото  Kiss

Не мисля, че има липсващи категории. Всяка категория има: от .... до.... .  Друг е въпроса, че сте във възраст м/у две категории. Скоро ще пораснете и ще търсиш само в едната, а не в двете категории.  (yes1)
Активен
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2010, 20:55:16 »
Раздели ТемаНагоре

Аз отдавна се кяня да недовлствам от липсата на всички размери. Айде да ги добавите - много по удобно е за търсене
От 6-12 месеца както и да е ама от 110 да се скача на 122 ми се вижда неудобно. Съдя по детето ми, което в момента е почти 110 и му става и 110 и 116 дрехи
Ама като вляза в категорията 111-122 и попадна на ОоооОооооогромни дрехи и направо се отказвам да търся.
Хайде помислете да ги добавите - това е най-простото  Kiss

Не мисля, че има липсващи категории. Всяка категория има: от .... до.... .  Друг е въпроса, че сте във възраст м/у две категории. Скоро ще пораснете и ще търсиш само в едната, а не в двете категории.  (yes1)

Не търся в две категории - търся в една, която обединява две - това е проблема
Всички детски дрехи имат размер 116 см, който намирам за необходимо да го има
Същото важи и за следващата категория 123-134 отново липсва размер 128 см
Просто още 2 категории едва ли ще утежнят сайта
Много по-нагледно и подредено е!
Във всички сайтове където се продават детски дрехи този размер 116 и размер 128 съществуват просто тук са "мушнати" в обща категория и този голям диапазон от размери е доста объркващ и неудобен
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2010, 20:58:37 »
Раздели ТемаНагоре

Аз отдавна се кяня да недовлствам от липсата на всички размери. Айде да ги добавите - много по удобно е за търсене
От 6-12 месеца както и да е ама от 110 да се скача на 122 ми се вижда неудобно. Съдя по детето ми, което в момента е почти 110 и му става и 110 и 116 дрехи
Ама като вляза в категорията 111-122 и попадна на ОоооОооооогромни дрехи и направо се отказвам да търся.
Хайде помислете да ги добавите - това е най-простото  Kiss

Не мисля, че има липсващи категории. Всяка категория има: от .... до.... .  Друг е въпроса, че сте във възраст м/у две категории. Скоро ще пораснете и ще търсиш само в едната, а не в двете категории.  (yes1)

Не търся в две категории - търся в една, която обединява две - това е проблема
Всички детски дрехи имат размер 116 см, който намирам за необходимо да го има
Същото важи и за следващата категория 123-134 отново липсва размер 128 см
Просто още 2 категории едва ли ще утежнят сайта
Много по-нагледно и подредено е!
Във всички сайтове където се продават детски дрехи този размер 116 и размер 128 съществуват просто тук са "мушнати" в обща категория и този голям диапазон от размери е доста объркващ и неудобен


Доста работа ще ми отвориш Smiley Вече ги има разделите и има по 1000 обяви в тях Smiley ДОкато преместя обявите после по разделите ще ми се вземе акъла Smiley
Активен

AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2010, 21:00:24 »
Раздели ТемаНагоре

Аз отдавна се кяня да недовлствам от липсата на всички размери. Айде да ги добавите - много по удобно е за търсене
От 6-12 месеца както и да е ама от 110 да се скача на 122 ми се вижда неудобно. Съдя по детето ми, което в момента е почти 110 и му става и 110 и 116 дрехи
Ама като вляза в категорията 111-122 и попадна на ОоооОооооогромни дрехи и направо се отказвам да търся.
Хайде помислете да ги добавите - това е най-простото  Kiss


Не мисля, че има липсващи категории. Всяка категория има: от .... до.... .  Друг е въпроса, че сте във възраст м/у две категории. Скоро ще пораснете и ще търсиш само в едната, а не в двете категории.  (yes1)

Не търся в две категории - търся в една, която обединява две - това е проблема
Всички детски дрехи имат размер 116 см, който намирам за необходимо да го има
Същото важи и за следващата категория 123-134 отново липсва размер 128 см
Просто още 2 категории едва ли ще утежнят сайта
Много по-нагледно и подредено е!
Във всички сайтове където се продават детски дрехи този размер 116 и размер 128 съществуват просто тук са "мушнати" в обща категория и този голям диапазон от размери е доста объркващ и неудобен


Доста работа ще ми отвориш Smiley Вече ги има разделите и има по 1000 обяви в тях Smiley ДОкато преместя обявите после по разделите ще ми се вземе акъла Smiley

Така или иначе си следим обявите и ще си ги преместим сами
За 1 месец ще се оправим
По-добре сега докато са 1000 обявите, а не когато станат 10 000 да се почне да се създават тези категории
« Последна редакция: Октомври 25, 2010, 21:21:28 от AVANA » Активен
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 26, 2010, 07:26:15 »
Раздели ТемаНагоре

Ще трябва и нови "омалителни" имена да им се измислят. Cheesy
Аз лично не харесвам определенията като:     За от тЛи до четиЛи годинки; За вече хапващите пюренце.... и другите подобни.
Четох някъде, че са измисляни 1 или 2 вечери(непомня точно), за да не са като в Прод-ка, ама сега когато те копират от тук, няма причина да се стараете да не е като там... тъй че може и без тези определения, а да са само размерите и годините.  Wink
Разбира се, това е само мое предложение, а началството ще реши. Cheesy
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 26, 2010, 07:41:40 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм чела нагоре, прочетох само поста на Sky_Angel  но за умалителните и аз съм твърдо за смяната им с нещо по-сериозно;)
Активен
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #9 -: Октомври 26, 2010, 08:26:12 »
Раздели ТемаНагоре

Мен много ме сърбеше клавиатурата и за имената да кажа, че не ми харесват, но реших да я карам по темата за липсата на категории
Твърдо съм "за" премахването им и да останат само вързрастите и размерите
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 26, 2010, 08:42:13 »
Раздели ТемаНагоре

Ще трябва и нови "омалителни" имена да им се измислят. Cheesy
Аз лично не харесвам определенията като:     За от тЛи до четиЛи годинки; За вече хапващите пюренце.... и другите подобни.
Четох някъде, че са измисляни 1 или 2 вечери(непомня точно), за да не са като в Прод-ка, ама сега когато те копират от тук, няма причина да се стараете да не е като там... тъй че може и без тези определения, а да са само размерите и годините.  Wink
Разбира се, това е само мое предложение, а началството ще реши. Cheesy
Аз пък не мисля ,че трябва да падаме на нивото на продавалника за да копираме -Екипа е създал нещо по различно и оригинално и доста се е потрудил за това.Когато децата ви изричат думичките точно така "тли" "четили" това не ви ли кара да се усмихвате  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #11 -: Октомври 26, 2010, 08:54:05 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък не мисля, че е копиране.Ми за да не се смята за копиране дайте да променим и имената на категориите във форума, че видиш ли и на П...ка са написани на езика на възрастните;) И защо изобщо непрекъснато се гледа към другият сайт.Това да не излезе като копиране, онова защо копират пък те...Оставете го вече и стига с тези сравнения.
Едно е когато детето ми ми говори, съвсем друго е това за което става дума тук, изобщо няма нищо общо;)
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 26, 2010, 09:08:01 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък не мисля, че е копиране.Ми за да не се смята за копиране дайте да променим и имената на категориите във форума, че видиш ли и на П...ка са написани на езика на възрастните;) И защо изобщо непрекъснато се гледа към другият сайт.Това да не излезе като копиране, онова защо копират пък те...Оставете го вече и стига с тези сравнения.
Едно е когато детето ми ми говори, съвсем друго е това за което става дума тук, изобщо няма нищо общо;)
Имената ще си останат такива има причина за това и мисля този въпрос за приключен  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #13 -: Октомври 26, 2010, 09:11:20 »
Раздели ТемаНагоре

Ще трябва и нови "омалителни" имена да им се измислят. Cheesy
Аз лично не харесвам определенията като:     За от тЛи до четиЛи годинки; За вече хапващите пюренце.... и другите подобни.
Четох някъде, че са измисляни 1 или 2 вечери(непомня точно), за да не са като в Прод-ка, ама сега когато те копират от тук, няма причина да се стараете да не е като там... тъй че може и без тези определения, а да са само размерите и годините.  Wink
Разбира се, това е само мое предложение, а началството ще реши. Cheesy
Аз пък не мисля ,че трябва да падаме на нивото на продавалника за да копираме -Екипа е създал нещо по различно и оригинално и доста се е потрудил за това.Когато децата ви изричат думичките точно така "тли" "четили" това не ви ли кара да се усмихвате  Cheesy

ЧетиЛи годишно говорещо така е за логопед  (yes2)
Айде моля ви се спрете да мислите за продавалника!
Абстрахирайте се и направете нещо наистина работещо, функционално и приятно!
За всичко пускате анкети - пуснете и за категориите и за наименованията (what1)
Напълно ви разбирам за отношението ви към наименованията, защото си представям ентусиазма, с който сте стояли и мислили и сте си казвали - стана супер, но е някак си лигаво
Освен това детето ми побада в категория "беладжии", а е последното определение, което бих й сложила! Какво да не купувамм от тук, защото дрехите не са подходящи за кротки дечица ли?
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 26, 2010, 09:19:39 »
Раздели ТемаНагоре

Ще трябва и нови "омалителни" имена да им се измислят. Cheesy
Аз лично не харесвам определенията като:     За от тЛи до четиЛи годинки; За вече хапващите пюренце.... и другите подобни.
Четох някъде, че са измисляни 1 или 2 вечери(непомня точно), за да не са като в Прод-ка, ама сега когато те копират от тук, няма причина да се стараете да не е като там... тъй че може и без тези определения, а да са само размерите и годините.  Wink
Разбира се, това е само мое предложение, а началството ще реши. Cheesy
Аз пък не мисля ,че трябва да падаме на нивото на продавалника за да копираме -Екипа е създал нещо по различно и оригинално и доста се е потрудил за това.Когато децата ви изричат думичките точно така "тли" "четили" това не ви ли кара да се усмихвате  Cheesy

ЧетиЛи годишно говорещо така е за логопед  (yes2)
Айде моля ви се спрете да мислите за продавалника!
Абстрахирайте се и направете нещо наистина работещо, функционално и приятно!
За всичко пускате анкети - пуснете и за категориите и за наименованията (what1)
Напълно ви разбирам за отношението ви към наименованията, защото си представям ентусиазма, с който сте стояли и мислили и сте си казвали - стана супер, но е някак си лигаво
Освен това детето ми побада в категория "беладжии", а е последното определение, което бих й сложила! Какво да не купувамм от тук, защото дрехите не са подходящи за кротки дечица ли?
Вече прекаляваш !! Регистрацията ти е от май месец,след 5 месеца ли започна това да те дразни ?Има тема с "Предложения за развитие" .И най-мразя когато някой изопачава думите ми -Кога споменах ,че мисля за Продавалника ?? Следващия заядлив пост на тази тема ще бъде изтрит!
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: