{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Павликени  (Прочетена 14127 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 17, 2010, 23:25:43 »
Раздели ТемаНагоре

Намерило си начин то детето...не ми се мисли каква ще стане след 3-4г Lips Sealed
Може и да ме намразите, но малко ми е жал. Това дете има нужда от помощ.......Психолог ли, социален работник......то в такова семейство като си отгледан какъв да станеш......
Искренно вярвам, че човек може да се промени

Е вервай ми че когато е получила нещата а вече си е изтрила профила тук се е смяла с някоя приятелка на такива жалещи като теб .Има много такива случаи с лошо семейство ,но за такава постъпка не жаля а мразя.Нищо лично към теб само се изказвам да не вземеш да го приемеш нещо лично ,че идвам в Софето да те набия  Cheesy
Айде де - запасих се с Аулин, тоя път няма мърдане. Ми не знам, може пък да й се иска да има хубавки неща за пред приятелките. Тъпо е ама, ми е мънинко жал за нея
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 17, 2010, 23:26:27 »
Раздели ТемаНагоре

 На мен пък ми обясниха детето като малко "курве" извинявайте за израза няма как да го кажа.Била с много лошо име.А за семейството и нищо такова пак ще попитам,Но лъжата е грозна аз също мого да подаря нещо на някой в нужда,ама най мразим лъжата,кажи ми нямам пари имам нужда,нито азще забогатея нито ще оправя живота си с 20 лв. но все пак не сме тръгнали да се правим на маймуни да снимаме да мерим,ако ще подаряваме всичко! Жалко за детето че отсега е тръгнало по този път,
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 19, 2010, 00:11:13 »
Раздели ТемаНагоре

Какво стана мила  :Smiley
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 19, 2010, 14:16:48 »
Раздели ТемаНагоре

Току що се обадих. Каза че нямало проблем и щяла да ми даде парите, ама да чакам до вторник Tongue Ми ще почакам. Казах и да не забравя, че и имам телефона и адреса и ад не стигаме до крайности. Не била дължала на никой друг пари освен на мен и си била изтрила профила, защото така била решила Shocked Аз и казах да си изчисти сметките с хората пък после да прави каквото си иска. Казах и още и че ако не си оправи сметките ще се обадя на майка и
Разбира се звънях от скрит номер, че да не ме тормози после
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 19, 2010, 19:04:34 »
Раздели ТемаНагоре

Току що се обадих. Каза че нямало проблем и щяла да ми даде парите, ама да чакам до вторник Tongue Ми ще почакам. Казах и да не забравя, че и имам телефона и адреса и ад не стигаме до крайности. Не била дължала на никой друг пари освен на мен и си била изтрила профила, защото така била решила Shocked Аз и казах да си изчисти сметките с хората пък после да прави каквото си иска. Казах и още и че ако не си оправи сметките ще се обадя на майка и
Разбира се звънях от скрит номер, че да не ме тормози после

Ако не ги прати отивам на посещение  Cheesy
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 19, 2010, 19:49:14 »
Раздели ТемаНагоре

Току що се обадих. Каза че нямало проблем и щяла да ми даде парите, ама да чакам до вторник Tongue Ми ще почакам. Казах и да не забравя, че и имам телефона и адреса и ад не стигаме до крайности. Не била дължала на никой друг пари освен на мен и си била изтрила профила, защото така била решила Shocked Аз и казах да си изчисти сметките с хората пък после да прави каквото си иска. Казах и още и че ако не си оправи сметките ще се обадя на майка и
Разбира се звънях от скрит номер, че да не ме тормози после

Ако не ги прати отивам на посещение  Cheesy
Кажи кога ще ходиш да й пратя още дарове Cheesy До четвъртък не получа ли известие за запис значи няма да я бъде... Нека и мамата с панталона й се обади ако още не е да видим на нея какво ще каже
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 19, 2010, 20:47:13 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, и аз съм от Павликени и ако мога да бъда с нещо полезна на момичетата които са излъгани от тази "пикла" съм на среща. Надявам се да изпрати паричките но....честно да ви кажа не ми се вярва Huh? На къде отива вече този свят незнам..още от малк и са станали лъжкини и крадли?Huh?
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 19, 2010, 22:49:32 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, и аз съм от Павликени и ако мога да бъда с нещо полезна на момичетата които са излъгани от тази "пикла" съм на среща. Надявам се да изпрати паричките но....честно да ви кажа не ми се вярва Huh? На къде отива вече този свят незнам..още от малк и са станали лъжкини и крадли?Huh?
Мила аз имам път скоро ако не ще идем двете да видим къде ще бяга  Cheesy
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Ноември 20, 2010, 09:11:59 »
Раздели ТемаНагоре


[/quote]
Мила аз имам път скоро ако не ще идем двете да видим къде ще бяга  Cheesy
[/quote]

Аз съм на среща:) само кажи кога и ще посетим момиченцето!
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Ноември 20, 2010, 11:41:48 »
Раздели ТемаНагоре


Мила аз имам път скоро ако не ще идем двете да видим къде ще бяга  Cheesy
[/quote]

Аз съм на среща:) само кажи кога и ще посетим момиченцето!
[/quote]
Мале страшни сте! Ако случайно си взема парите ще ми пратите адреси да ви черпя с по кутия бонбони!
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Ноември 21, 2010, 00:04:48 »
Раздели ТемаНагоре

Айде нема нужда, ама все пак да са от диетичните хахаххаха  Cheesy
надявам се детето да чете това което си пишем,или да му дойде акъла в главата, на никой нему стигат парите( на един за хляб на др  за самолет)дано не стигаме до крайности,че аз малко съм нервна да не набия детето  Cool земат ме затворят хаххаха
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Ноември 21, 2010, 00:36:47 »
Раздели ТемаНагоре

Айде нема нужда, ама все пак да са от диетичните хахаххаха  Cheesy
надявам се детето да чете това което си пишем,или да му дойде акъла в главата, на никой нему стигат парите( на един за хляб на др  за самолет)дано не стигаме до крайности,че аз малко съм нервна да не набия детето  Cool земат ме затворят хаххаха
Ами едва ли чете момичето, защото като и казах, че доста народ е пропищял от нея тя остана много учудена. Може би и не влиза тука вече, кво я интересува, тя си е изпълнила намеренията
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Ноември 23, 2010, 22:40:52 »
Раздели ТемаНагоре

Преди малко реших да погледна профила на девойката и какво да видя...била е активна преди 1 час Shocked Нали уж и беше изтрит профила...как стана така. Иначе пари не съм получила, а днес е вторник..
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Ноември 23, 2010, 23:41:01 »
Раздели ТемаНагоре

чесно казано взе да ми писвааааааааааааааааааааааааааааааааааа ако чете това детето да знае че мн ме кацат мухите и да внимава че Павликени е малко и се познават всичките да не ставаме за резил.а да си плати стоката че
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Ноември 23, 2010, 23:41:11 »
Раздели ТемаНагоре

чесно казано взе да ми писвааааааааааааааааааааааааааааааааааа ако чете това детето да знае че мн ме кацат мухите и да внимава че Павликени е малко и се познават всичките да не ставаме за резил.а да си плати стоката че
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: