{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нови промени в профили и начини на търсене:)  (Прочетена 2833 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« -: Октомври 24, 2010, 23:06:38 »
Раздели ТемаНагоре

Ами аз съм си аз. Не мога да се спра за което моята жена сигурно някой ден ще ме изхвърли от нас Smiley

Направени са следните промени по сайта:
1. При преглеждане на обява се вижда състоянието на потребителя в секция Обяви, кога е бил последно активен във форума и в Обявите. Същото се вижда и на всеки поставен коментар към обява.
2. При преглед на профил в секция обяви можете да намерите пълна информация за потребителя. Дали е он-лине, кога му е последната активност, дата на регистрация и др.
3. Огромна промяна в меню "Разширено търсене". Вече можете да избирате  повече стойности за търсене. Освен по думи, дата на публикуване, диапазон за цена и потребителско име вече можете да търсите по Състояние на стоката, Град и дали стоката е за момче или момиче (или и за двете).
Примерно можете да пуснете да Ви покаже всички обяви за Играчки в ценови диапазон от 25 до 50 лева, като потребителя е от Варна, състоянието на стоката е НОВО и играчката е за Момиче.
Надявам се всичко това да ви улесни Smiley

Успех на всички Smiley
Активен

rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2010, 23:22:28 »
Раздели ТемаНагоре

Ами аз съм си аз. Не мога да се спра за което моята жена сигурно някой ден ще ме изхвърли от нас Smiley

Направени са следните промени по сайта:
1. При преглеждане на обява се вижда състоянието на потребителя в секция Обяви, кога е бил последно активен във форума и в Обявите. Същото се вижда и на всеки поставен коментар към обява.
2. При преглед на профил в секция обяви можете да намерите пълна информация за потребителя. Дали е он-лине, кога му е последната активност, дата на регистрация и др.
3. Огромна промяна в меню "Разширено търсене". Вече можете да избирате  повече стойности за търсене. Освен по думи, дата на публикуване, диапазон за цена и потребителско име вече можете да търсите по Състояние на стоката, Град и дали стоката е за момче или момиче (или и за двете).
Примерно можете да пуснете да Ви покаже всички обяви за Играчки в ценови диапазон от 25 до 50 лева, като потребителя е от Варна, състоянието на стоката е НОВО и играчката е за Момиче.
Надявам се всичко това да ви улесни Smiley

Успех на всички Smiley




Ееееее, ама ти вярно вече прекаляваш........права ще си е жената да знаеш   (evil5)


 (danke1)

Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2010, 23:39:33 »
Раздели ТемаНагоре

То има една приказка:"Луд умора няма"  Smiley Smiley Smiley
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2010, 07:12:08 »
Раздели ТемаНагоре

 (flower) (flower2) (flower1) едва ли има къде да събереш толкова цветя  Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2010, 08:00:40 »
Раздели ТемаНагоре

 (cheers1) Тост за нашия страхотен  шеф  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2010, 08:22:02 »
Раздели ТемаНагоре

ПОЗДРАВЛЕНИЯ Cheesy Cheesy Cheesy
Е, КАЖЕТЕ СЛЕД ТОЛКОВА ХУБАВИ, И УДОБНИ ПРИДОБИВКИ, КАК НЯКОЙ ДА НЕ СИ ГИ ПРИСВОИ КАТО СВОЕ ТВОРЕНИЕ И ДА ГИ ДАДЕ КАТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА РАЗВИТИЕ ПРИ КОМШИИТЕ Tongue Tongue Tongue/това в кръга на майтапа/.
ИНАЧЕ ВСИЧКО КОЕТО  СЕ ПРАВИ Е ПО-ВЕЧЕ ОТ СТРАХОТНО Wink Wink Wink
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2010, 08:57:10 »
Раздели ТемаНагоре

Шефе - не дразни жената Smiley
Иначе ако те изгони все ще те уредим някъде Wink То кво ти трябва, ток, нет и един компютър  Cheesy
Иначе Благодаря, нЕмаш спиране... Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: