{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 180023 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #210 -: Ноември 16, 2010, 19:12:21 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ни най-малко не се заяждам или споря с теб. Нито съм нервна. Нямам нищо  против продавачката, нито пък към теб. Ти ми отговори, аз ти отговорих и така  Smiley Да речем, че си бърборим. Предполагам, че не си се засегнала. То май няма и от какво де.
Нито тук, нито в Продавалника съм писала на потребителките. Не е моя работа, те си определят цените, ако някой го устройва- купува. Нито пък съм дала линк към обявата. Докато, ако разгледаш темата и постовете по-нагоре, ще видиш, че и доста линкове са дадени. Но, мисля, никой не е  питал- ти сега защо така и защо с този заядлив тон? Тонът ми не е заядлив или поне аз не съм искала да "звуча" по този начин. Просто си питам, пак повтарям! Нали темата уж е за това? А в крайна сметка ще се окаже, че не може и да се чуди човек даже.
Нито пък се заяждам с когото и да било. Всеки има право на мнение- това е моето. Ако съм засегнала някого, моля да ме извини, че моето мнение се различава от неговото.  Wink
Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #211 -: Ноември 16, 2010, 21:48:22 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ни най-малко не се заяждам или споря с теб. Нито съм нервна. Нямам нищо  против продавачката, нито пък към теб. Ти ми отговори, аз ти отговорих и така  Smiley Да речем, че си бърборим. Предполагам, че не си се засегнала. То май няма и от какво де.
Нито тук, нито в Продавалника съм писала на потребителките. Не е моя работа, те си определят цените, ако някой го устройва- купува. Нито пък съм дала линк към обявата. Докато, ако разгледаш темата и постовете по-нагоре, ще видиш, че и доста линкове са дадени. Но, мисля, никой не е  питал- ти сега защо така и защо с този заядлив тон? Тонът ми не е заядлив или поне аз не съм искала да "звуча" по този начин. Просто си питам, пак повтарям! Нали темата уж е за това? А в крайна сметка ще се окаже, че не може и да се чуди човек даже.
Нито пък се заяждам с когото и да било. Всеки има право на мнение- това е моето. Ако съм засегнала някого, моля да ме извини, че моето мнение се различава от неговото.  Wink

              Не се засягам - няма от какво Smiley  Просто пак казвам - всеки си определя цената ! Нито знаем за колко пари е купувано нито от къде ? Нищо не пречи  да се чудим на много по - продавани неща  които се купуват на килограм и се препродават с луди надценки като детските дрешки примерно ! Нали разбираш че няма да има опашка от желаещи на тази цена за този епилатор - но някак си  прозвуча странно изброяването на толкова цени - някъде може да го дават епилатора като награда  това не означава че трябва и тя да го подари  Smiley Всеки си определя цената - ако искаш купуваш ако искаш некупуваш Smiley Smiley Smiley
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #212 -: Ноември 17, 2010, 08:38:36 »
Раздели ТемаНагоре

Разглеждам аз обявите и забелязвам, че майки пускат много обяви накуп в определени дни, което ме навежда на мисълта, че правят попълнения от сх магазини, това са маркови дрехи главно, с леки забележки.Че то колкото и да е носена дадена дреха от детето, в такова състояние няма как да е, ако е качествена.На мен са ми давали яке купувано от секънд хенд май, изобщо не си личи, че е от там и че го е носило друго дете-това на моята позната- преди това.Изобщо нямах представа, че е от там, ако не беше надписа от вътрешната страна на джобчето.Някои дрехи ги продават надписани, ако са ползвани от друго дете, има си етикети на самата дрешка, където се пише името и телефона на детето, които няма как да се махнат освен да се разпорят, по това си познава, че са купувани от там.
Аз лично не съм имала такива попадения тук, но чета че доста хора се оплакват, че им пращат дрехи от такива магазини.Вече съм писала, имам няколко дрешки купувани от там за вкъщи и като умалеят направо ще ги подаря на някоя мама в нужда, като естествено ще кажа, че са купувани от такъв магазин.

Освен това са напускани на едни невероятни цени-10-15 лева.Не искам да засегна мамите, които наистина ги купуват от чужбина или са им подарени от там, аз имам много такива дрешки и изобщо не са мръднали.Че то ако ще давам толкова, че и пощенски отгоре, предпочитам да отида до мола, гледам във Фокс има ватирани комплекти за 20 лева, че то предпочитам за някой лев отгоре да си го купя от там това, което търся, а не от тук, където употребявано пак ще излезе около 15 лева с пощенските.
« Последна редакция: Ноември 17, 2010, 08:54:27 от gitadam » Активен
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #213 -: Ноември 17, 2010, 14:56:43 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=87788&cat=87
http://cgi.ebay.co.uk/Adidas-Girls-Quilted-Jacket-Age-14-Years-Chest-32-34-/150516838911?pt=Girl_s_Clothing&hash=item230b80b1ff
ето това мен ме разби-65лв за носено,а то ново няма и 50лв Shocked
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #214 -: Ноември 17, 2010, 15:02:57 »
Раздели ТемаНагоре

Даже не е сложено в правилната категория
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #215 -: Ноември 17, 2010, 15:06:43 »
Раздели ТемаНагоре

Разглеждам аз обявите и забелязвам, че майки пускат много обяви накуп в определени дни, което ме навежда на мисълта, че правят попълнения от сх магазини, това са маркови дрехи главно, с леки забележки.Че то колкото и да е носена дадена дреха от детето, в такова състояние няма как да е, ако е качествена.На мен са ми давали яке купувано от секънд хенд май, изобщо не си личи, че е от там и че го е носило друго дете-това на моята позната- преди това.Изобщо нямах представа, че е от там, ако не беше надписа от вътрешната страна на джобчето.Някои дрехи ги продават надписани, ако са ползвани от друго дете, има си етикети на самата дрешка, където се пише името и телефона на детето, които няма как да се махнат освен да се разпорят, по това си познава, че са купувани от там.
Аз лично не съм имала такива попадения тук, но чета че доста хора се оплакват, че им пращат дрехи от такива магазини.Вече съм писала, имам няколко дрешки купувани от там за вкъщи и като умалеят направо ще ги подаря на някоя мама в нужда, като естествено ще кажа, че са купувани от такъв магазин.

Освен това са напускани на едни невероятни цени-10-15 лева.Не искам да засегна мамите, които наистина ги купуват от чужбина или са им подарени от там, аз имам много такива дрешки и изобщо не са мръднали.Че то ако ще давам толкова, че и пощенски отгоре, предпочитам да отида до мола, гледам във Фокс има ватирани комплекти за 20 лева, че то предпочитам за някой лев отгоре да си го купя от там това, което търся, а не от тук, където употребявано пак ще излезе около 15 лева с пощенските.
Ако може имената на лични за да мога и аз да следя нещата  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #216 -: Ноември 18, 2010, 15:32:38 »
Раздели ТемаНагоре

И се оказва ,че ако цените на нещата които продаваш са ниски -явно не струват.
Да, това е много тъжно. Sad Аз имам в обявите си почти чисто нови блузки, без абсолютно никакъв дефект, но понеже са носенки, съм ги пуснала по 2-3-4 лв, защото просто искам да ги махна. Не се купуват - явно ниската цена се смята за скрит сигнал за дефект, за нещо скъсано, мръсно, старо... Lips Sealed
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #217 -: Ноември 18, 2010, 15:35:36 »
Раздели ТемаНагоре

И се оказва ,че ако цените на нещата които продаваш са ниски -явно не струват.
Да, това е много тъжно. Sad Аз имам в обявите си почти чисто нови блузки, без абсолютно никакъв дефект, но понеже са носенки, съм ги пуснала по 2-3-4 лв, защото просто искам да ги махна. Не се купуват - явно ниската цена се смята за скрит сигнал за дефект, за нещо скъсано, мръсно, старо... Lips Sealed
И аз мился,че заради това някои не купуват,защото има няколко потрбителки,които имат адски много обяви с дрехи,ама многоооо...........представи си какво си мислят
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #218 -: Ноември 18, 2010, 15:38:22 »
Раздели ТемаНагоре

Тук май нещо е е на ред Shocked
Вчера при отваряне на първият линк имаше яке  Адидас за 65 лв, а днес има детски блузки  р 98:o
Потребителката е публикувала обявата като е изтрила  якето и го е заместила с блузките?!?Много удобно.А якето го няма в обявите и!
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #219 -: Ноември 18, 2010, 16:32:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също продавам дрешките на ниски цени, това не означава че им има нещо.Слагам тази цена, за да може и друга мама да купи хубава и запазена дрешка.Но да си призная честно има и такива, които на същата цена продават много по-носени дрехи и с козметични забележки, такива каквито, ако трябва да бъда откровена, мога да сложа на детето си само в къщи.Че аз ако искам дрехи за вкъщи, ще си взема именно от секънд хенд, където ми излизат стотинки при цена на килото 3 лева.
« Последна редакция: Ноември 18, 2010, 16:37:01 от gitadam » Активен
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #220 -: Ноември 18, 2010, 16:44:36 »
Раздели ТемаНагоре

Тук май нещо е е на ред Shocked
Вчера при отваряне на първият линк имаше яке  Адидас за 65 лв, а днес има детски блузки  р 98:o
Потребителката е публикувала обявата като е изтрила  якето и го е заместила с блузките?!?Много удобно.А якето го няма в обявите и!
Доста находчиво бих казала  Shocked Cheesy
Потвърждавам че вчера това беше яке  Lips Sealed
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #221 -: Ноември 18, 2010, 16:58:47 »
Раздели ТемаНагоре

Тук май нещо е е на ред Shocked
Вчера при отваряне на първият линк имаше яке  Адидас за 65 лв, а днес има детски блузки  р 98:o
Потребителката е публикувала обявата като е изтрила  якето и го е заместила с блузките?!?Много удобно.А якето го няма в обявите и!
Доста находчиво бих казала  Shocked Cheesy
Потвърждавам че вчера това беше яке  Lips Sealed

Предупредена е. Следващия път постоянна забрана! Аман от тарикати!
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #222 -: Ноември 20, 2010, 18:55:37 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=90393&cat=59
7 лв!!!  Shocked
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #223 -: Ноември 20, 2010, 19:56:14 »
Раздели ТемаНагоре

Да, ама са с пощата  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #224 -: Ноември 20, 2010, 20:21:34 »
Раздели ТемаНагоре

Е това после го е добавила, май го нямаше:)
Ама както и да е ...пак им е много.Прекалено много за толкова износени пантофи.
Активен


Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: