{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Случки в пощата - споделете, разкажете  (Прочетена 63971 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #195 -: Февруари 24, 2011, 13:48:52 »
Раздели ТемаНагоре

Явно е пропуснала. Надявах се да има някаква промяна и препоръчаните да са ги освободили от още една такса  Wink
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #196 -: Март 10, 2011, 10:56:33 »
Раздели ТемаНагоре

Една прясна случка с пощаджийката направо ме изуми. Носи ми тя пакетче вкъщи и аз си мисля на глас: "Какво ли ще е вътре", а тя: "Детски обущета напипвам" Shocked Cheesy Cheesy Бога ми, уверявам ви, че бяха опаковани толкова стабилно, че никога, ама никога не бихте познали, че вътре има обувчици. Huh? Смятайте тия колко неща са "препипали", щом през хубава опаковка ги разпознават. Никога не бих пуснала нещо без препоръка, щото такива като нея... Lips Sealed
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #197 -: Март 10, 2011, 11:03:43 »
Раздели ТемаНагоре

Една прясна случка с пощаджийката направо ме изуми. Носи ми тя пакетче вкъщи и аз си мисля на глас: "Какво ли ще е вътре", а тя: "Детски обущета напипвам" Shocked Cheesy Cheesy Бога ми, уверявам ви, че бяха опаковани толкова стабилно, че никога, ама никога не бихте познали, че вътре има обувчици. Huh? Смятайте тия колко неща са "препипали", щом през хубава опаковка ги разпознават. Никога не бих пуснала нещо без препоръка, щото такива като нея... Lips Sealed

Ха ха. Сигурно дават дежурства около скенера - та да си харесат нещо от непрепоръчаните пратки.
То всъщност не е смешно.....
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #198 -: Март 10, 2011, 11:19:52 »
Раздели ТемаНагоре

Затова ли на мен взеха да ми идват отворени пакетите -явно скенера им се е повредил Shocked
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #199 -: Март 10, 2011, 11:30:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм нова тук и не съм в час с пощи,такси и т.н.Е пускам аз едно пакетче и тя (пощенската работничка) си говори нещо под носа,проверява си там нейните неща,мери,смята такси,само ме попита препоръчано ли да е и аз без много много да мисля казвам да,като ми се стори по-сигурно....Смята жената,събира там някакви числа и ми казва 2,46.Аз като не съм в час си плащам като кумица Cheesy.Какво се оказва накрая?Прецакали ме.....Разбрах го от мацката,за която беше пакета.Тя ми казва,че за няма и 2 лева ботуши е пуснала,а моята пратка съдържа нещо доста по-леко....Аз се извиних на мацката тук,за скъпите пощенски и сега вече ще знам какво и как да пускам!А колкото до това,че те знаят кой какво пуска съм 100% сигурна.Така една позната бачкаше в поща и какви неща ми е разказвала,направо не ми се иска да им ползвам услугите!Поздрави!
Активен
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #200 -: Март 10, 2011, 11:38:26 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм нова тук и не съм в час с пощи,такси и т.н.Е пускам аз едно пакетче и тя (пощенската работничка) си говори нещо под носа,проверява си там нейните неща,мери,смята такси,само ме попита препоръчано ли да е и аз без много много да мисля казвам да,като ми се стори по-сигурно....Смята жената,събира там някакви числа и ми казва 2,46.Аз като не съм в час си плащам като кумица Cheesy.Какво се оказва накрая?Прецакали ме.....Разбрах го от мацката,за която беше пакета.Тя ми казва,че за няма и 2 лева ботуши е пуснала,а моята пратка съдържа нещо доста по-леко....Аз се извиних на мацката тук,за скъпите пощенски и сега вече ще знам какво и как да пускам!А колкото до това,че те знаят кой какво пуска съм 100% сигурна.Така една позната бачкаше в поща и какви неща ми е разказвала,направо не ми се иска да им ползвам услугите!Поздрави!

Е, нямаше ли някакъв грамаж на пратката? Да не е имало и обратна разписка? Какво пишеше на документа, който ви дадоха от пощата? То ясно, че е по-сигурно с препоръчана поща, ама би следвало всичко да ви е описано в разписката, която сте получили.


Което пък ме подсеща за друго - когато пускам пощенски запис до поискване, допълнителната такса за това, че не е на адрес я дописват и смятат ръчно. Само аз ли се питам, защо в системата им я няма и каква е логиката да е по-скъпа тази услуга?
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #201 -: Март 10, 2011, 12:00:04 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм нова тук и не съм в час с пощи,такси и т.н.Е пускам аз едно пакетче и тя (пощенската работничка) си говори нещо под носа,проверява си там нейните неща,мери,смята такси,само ме попита препоръчано ли да е и аз без много много да мисля казвам да,като ми се стори по-сигурно....Смята жената,събира там някакви числа и ми казва 2,46.Аз като не съм в час си плащам като кумица Cheesy.Какво се оказва накрая?Прецакали ме.....Разбрах го от мацката,за която беше пакета.Тя ми казва,че за няма и 2 лева ботуши е пуснала,а моята пратка съдържа нещо доста по-леко....Аз се извиних на мацката тук,за скъпите пощенски и сега вече ще знам какво и как да пускам!А колкото до това,че те знаят кой какво пуска съм 100% сигурна.Така една позната бачкаше в поща и какви неща ми е разказвала,направо не ми се иска да им ползвам услугите!Поздрави!
Ивка,по повод поста ти и това,че скоро ще очаквам от теб пакетче(малко) аз винаги пускам като малък препоръчан пакет,но тези пари които са ти взели са си за колет,ако пратката е била над 2 кг.е бил таксуван като колет+препоръчан
за малък препоръчан пакет до 2 кг.пощ.разходи са не повече от 1.90 лв. Kissзависи от грамажа от 1.29 лв.до 2 лв.излиза малък пощенски препоръчан пакет Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #202 -: Март 10, 2011, 13:36:39 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм нова тук и не съм в час с пощи,такси и т.н.Е пускам аз едно пакетче и тя (пощенската работничка) си говори нещо под носа,проверява си там нейните неща,мери,смята такси,само ме попита препоръчано ли да е и аз без много много да мисля казвам да,като ми се стори по-сигурно....Смята жената,събира там някакви числа и ми казва 2,46.Аз като не съм в час си плащам като кумица Cheesy.Какво се оказва накрая?Прецакали ме.....Разбрах го от мацката,за която беше пакета.Тя ми казва,че за няма и 2 лева ботуши е пуснала,а моята пратка съдържа нещо доста по-леко....Аз се извиних на мацката тук,за скъпите пощенски и сега вече ще знам какво и как да пускам!А колкото до това,че те знаят кой какво пуска съм 100% сигурна.Така една позната бачкаше в поща и какви неща ми е разказвала,направо не ми се иска да им ползвам услугите!Поздрави!
Най-вероятно са ти таксували и "С предимство" макар че не знам точно какво е предимството. Има малък препоръчан пакет за страната с/без предимство.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #203 -: Март 11, 2011, 09:23:47 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам за вас ,ама тук с моята приателка небяхме се смяли никога толкова много на простотията на БГ пощи.
Вчера приятелката ми звъни в пощата да пипита има ли нещо за нея.
И от там какво и отговарят:
- Да.Има.
-Един човек в чувал ,пише, че е за теб !
И в този момент като и казват какво има ,тя избухва в смях .
Тя не чака "човек в чувал" ,а манекен .
Приятелката ми я попитала :
-Да не би да е манекен?
А тази вече, нямам думи как да я нарека и казала:
-Да бе, да бе .Забрайх му името на туй нещо ,дето се слагат дрегите върху него .
 (evil3) (gesture8) (laugh1) (laugh2) (laugh3) (laugh5) (laugh6) (letter1)
« Последна редакция: Март 11, 2011, 09:26:12 от stefani220609 » Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #204 -: Март 11, 2011, 09:27:59 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам за вас ,ама тук с моята приателка небяхме се смяли никога толкова много на простотията на БГ пощи.
Вчера приятелката ми звъни в пощата да пипита има ли нещо за нея.
И от там какво и отговарят:
- Да.Има.
-Един човек в чувал ,пише, че е за теб !
И в този момент като и казват какво има ,тя избухва в смях .
Тя не чака "човек в чувал" ,а манекен .
Приятелката ми я попитала :
-Да не би да е манекен?
А тази вече, нямам думи как да я нарека и казала:
-Да бе, да бе .Забрайх му името на туй нещо ,дето се слагат дрегите върху него .
 (evil3) (gesture8) (laugh1) (laugh2) (laugh3) (laugh5) (laugh6) (letter1)

Хааааааааааахахаахахахахаха. Човек в чувал...............не е истина.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #205 -: Март 11, 2011, 10:00:25 »
Раздели ТемаНагоре

ДОБРО УТРО И ОТ МЕН-ТОЕСТ АЗ СЪМ ТАЗИ "С ЧОВЕКА В ЧУВАЛА" Wink.ИСТИНА Е И ОЩЕ КАК -ВЧЕРА ОТ ДВА ЧАСА СЛЕДОБЯД ДО ВЕЧЕРТА НЕ СМЕ СПИРАЛИ ДА СЕ СМЕЕМ И ДА СЕ БЪЗИКАМЕ С НАШАТА ТОЛКОВА ПРОСВЕТЕНА ПОЩАЖИЙКА. Cheesy Cheesy Cheesy.ТОВА БЕШЕ СМЕШНО,НО ПО СМЕШНОТО БЕШЕ,КАК ЩЕ ГО НОСЯ ОТ ПОЩАТА ДО НАС-БЛИЗО КИЛОМЕТЪР,ПРЕЗ КВАРТАЛА. КАТО Я ПОПИТАХ "АМИ ВИЖДА ЛИ СЕ? ТЯ МИ КАЗА,"ДА БЕ СЛОЖЕН И  ЗАВЪРЗАН В ЧУВАЛА. Sad.ТОГАВА СИ ВИКАМ-ВЗЕМАМ ГО ОТ ПОЩАТА ,МЯТАМ ЧУВАЛА С ЧОВЕКА НА РАМО И ГАЗ КЪМ КЪЩИ. Cheesy Cheesy Cheesy
СМЯХ ДО СЪЛЗИ-ТОЛКОВА МНОГО НАИСТИНА НЕ СМЕ СЕ СМЯЛИ ОТ ДОСТА ВРЕМЕ.А ПРИЯТЕЛКАТА МИ ИМА ДЪЩЕРИЧКА НА ГОДИНКА И 8 МЕСЕЦА-КАТО Я ВИДЯЛА ДА СЕ СМЕЕ СЪС СЪЛЗИ КАЗВАЛА-"МАМА ПЛАЧИ!!!" Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #206 -: Март 11, 2011, 16:27:43 »
Раздели ТемаНагоре

ДОБРО УТРО И ОТ МЕН-ТОЕСТ АЗ СЪМ ТАЗИ "С ЧОВЕКА В ЧУВАЛА" Wink.ИСТИНА Е И ОЩЕ КАК -ВЧЕРА ОТ ДВА ЧАСА СЛЕДОБЯД ДО ВЕЧЕРТА НЕ СМЕ СПИРАЛИ ДА СЕ СМЕЕМ И ДА СЕ БЪЗИКАМЕ С НАШАТА ТОЛКОВА ПРОСВЕТЕНА ПОЩАЖИЙКА. Cheesy Cheesy Cheesy.ТОВА БЕШЕ СМЕШНО,НО ПО СМЕШНОТО БЕШЕ,КАК ЩЕ ГО НОСЯ ОТ ПОЩАТА ДО НАС-БЛИЗО КИЛОМЕТЪР,ПРЕЗ КВАРТАЛА. КАТО Я ПОПИТАХ "АМИ ВИЖДА ЛИ СЕ? ТЯ МИ КАЗА,"ДА БЕ СЛОЖЕН И  ЗАВЪРЗАН В ЧУВАЛА. Sad.ТОГАВА СИ ВИКАМ-ВЗЕМАМ ГО ОТ ПОЩАТА ,МЯТАМ ЧУВАЛА С ЧОВЕКА НА РАМО И ГАЗ КЪМ КЪЩИ. Cheesy Cheesy Cheesy
СМЯХ ДО СЪЛЗИ-ТОЛКОВА МНОГО НАИСТИНА НЕ СМЕ СЕ СМЯЛИ ОТ ДОСТА ВРЕМЕ.А ПРИЯТЕЛКАТА МИ ИМА ДЪЩЕРИЧКА НА ГОДИНКА И 8 МЕСЕЦА-КАТО Я ВИДЯЛА ДА СЕ СМЕЕ СЪС СЪЛЗИ КАЗВАЛА-"МАМА ПЛАЧИ!!!" Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy


Смях се със сълзи честно Cheesy Cheesy Kiss Kiss Kiss
Много ме развеселихте..... Kiss
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #207 -: Март 11, 2011, 17:17:48 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам за вас ,ама тук с моята приателка небяхме се смяли никога толкова много на простотията на БГ пощи.
Вчера приятелката ми звъни в пощата да пипита има ли нещо за нея.
И от там какво и отговарят:
- Да.Има.
-Един човек в чувал ,пише, че е за теб !
И в този момент като и казват какво има ,тя избухва в смях .
Тя не чака "човек в чувал" ,а манекен .
Приятелката ми я попитала :
-Да не би да е манекен?
А тази вече, нямам думи как да я нарека и казала:
-Да бе, да бе .Забрайх му името на туй нещо ,дето се слагат дрегите върху него .
 (evil3) (gesture8) (laugh1) (laugh2) (laugh3) (laugh5) (laugh6) (letter1)
(laugh2) (laugh2) (laugh2)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #208 -: Март 11, 2011, 17:36:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм нова тук и не съм в час с пощи,такси и т.н.Е пускам аз едно пакетче и тя (пощенската работничка) си говори нещо под носа,проверява си там нейните неща,мери,смята такси,само ме попита препоръчано ли да е и аз без много много да мисля казвам да,като ми се стори по-сигурно....Смята жената,събира там някакви числа и ми казва 2,46.Аз като не съм в час си плащам като кумица Cheesy.Какво се оказва накрая?Прецакали ме.....Разбрах го от мацката,за която беше пакета.Тя ми казва,че за няма и 2 лева ботуши е пуснала,а моята пратка съдържа нещо доста по-леко....Аз се извиних на мацката тук,за скъпите пощенски и сега вече ще знам какво и как да пускам!А колкото до това,че те знаят кой какво пуска съм 100% сигурна.Така една позната бачкаше в поща и какви неща ми е разказвала,направо не ми се иска да им ползвам услугите!Поздрави!
Най-вероятно са ти таксували и "С предимство" макар че не знам точно какво е предимството. Има малък препоръчан пакет за страната с/без предимство.


Ми незнам точно какво са таксували,но аз направих следното:поисках пакет/плик или там каквото трябва и показах какво ще пускам,тя попита за тук ли е или за чужбина,аз и какзх,че е за тук.Подаде ми един жълт хартиен плик,какъвто сте виждали сигурна съм,и това беше. Lips SealedНезнам,може би видя,че не съм наясно какво ми трябва и ....знам ли...Днес пуснах едно пакетче,което нямаше и  50грама пък ми взеха 1.28.А сега погледнах на разписката,която имам за първия пуснат от мен пакет пише тегло 0.255грама....................Явно имам още мнооооого да уча за тези неща Cheesy
Активен
vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #209 -: Март 11, 2011, 17:36:31 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам за вас ,ама тук с моята приателка небяхме се смяли никога толкова много на простотията на БГ пощи.
Вчера приятелката ми звъни в пощата да пипита има ли нещо за нея.
И от там какво и отговарят:
- Да.Има.
-Един човек в чувал ,пише, че е за теб !
И в този момент като и казват какво има ,тя избухва в смях .
Тя не чака "човек в чувал" ,а манекен .
Приятелката ми я попитала :
-Да не би да е манекен?
А тази вече, нямам думи как да я нарека и казала:
-Да бе, да бе .Забрайх му името на туй нещо ,дето се слагат дрегите върху него .
 (evil3) (gesture8) (laugh1) (laugh2) (laugh3) (laugh5) (laugh6) (letter1)
(laugh2) (laugh2) (laugh2)
мноооого са ни умнички  Cheesy
(laugh2) (laugh2) (laugh2)
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy


Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: