{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 179948 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #555 -: Февруари 03, 2011, 16:37:45 »
Раздели ТемаНагоре


Определено, ще и е трудно да продаде, каквото и да било.
В момента Моловете са на 50-70% и нови са по-евтини от нейните неща.
Жената е обзета от ентусиазъм- дали и аз да не сложа по едно 99 накрая за цвят? Cheesy
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 16:39:19 от tobito » Активен
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #556 -: Февруари 03, 2011, 20:11:43 »
Раздели ТемаНагоре

Обърнете внимание тук , снимка на точно КАКЪВ  етикет е сложена, като доказателство за покупната цена на въпросните обувки?! Мацето отлепило етикета от некви гащета,  написало си номер, намислило си цена (386лв) , написало си я и хоп (feast6)... кво намаление ,кво чудо  Cheesy - от 386 на 286 лв, Насам народеее,кой превари, той ще натовариии, полекаааа, не се блъскайтееее  (dew7)

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=99588
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #557 -: Февруари 03, 2011, 20:20:22 »
Раздели ТемаНагоре

..макар че, допускам и варианта там да е пишело само 86 лв , а тройчицата отпред да е е появила по късно ..малко по различничък е май почеркът и наклона ...и що си мисля, че някой пак ни е хванал за шарани  (fish2)
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #558 -: Февруари 03, 2011, 20:21:09 »
Раздели ТемаНагоре

Направо ще падна от смях. Точно видях обявата и какво й написа за етикета.  Tongue
За пръв път виждам обувки с такъв етикет, ама може би това е защото са толкова скъпи.  Cheesy

П.П. Не исках да го казвам, ама жената си го изпроси! Не стига, че праща вмирисани якета, ми сега и цени си измисля.  (hassle2)
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 20:23:55 от black_ice » Активен
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #559 -: Февруари 03, 2011, 20:24:23 »
Раздели ТемаНагоре

Направо ще падна от смях. Точно видях обявата и какво й написа за етикета.  Tongue
За пръв път виждам обувки с такъв етикет, ама може би това е защото са толкова скъпи.  Cheesy

Само това ще да е  Cheesy Аз пък,без да искам си затрих първия коментар, докато исках да добавя още нещо  Sad Ма си го написах пак отдолу де  Tongue
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 20:26:48 от Foxy1 » Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #560 -: Февруари 03, 2011, 20:27:36 »
Раздели ТемаНагоре

Направо ще падна от смях. Точно видях обявата и какво й написа за етикета.  Tongue
За пръв път виждам обувки с такъв етикет, ама може би това е защото са толкова скъпи.  Cheesy

П.П. Не исках да го казвам, ама жената си го изпроси! Не стига, че праща вмирисани якета, ми сега и цени си измисля.  (hassle2)

скъпички са си обувчиците със този етикет и аз имам /етикети де /който иска да свирка давам малко са старички но ще свършат работа
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #561 -: Февруари 03, 2011, 20:33:02 »
Раздели ТемаНагоре

Направо ще падна от смях. Точно видях обявата и какво й написа за етикета.  Tongue
За пръв път виждам обувки с такъв етикет, ама може би това е защото са толкова скъпи.  Cheesy

П.П. Не исках да го казвам, ама жената си го изпроси! Не стига, че праща вмирисани якета, ми сега и цени си измисля.  (hassle2)

скъпички са си обувчиците със този етикет и аз имам /етикети де /който иска да свирка давам малко са старички но ще свършат работа
Дано поне да са за обувки де , а не за ..гащури  Cheesy
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #562 -: Февруари 03, 2011, 20:34:09 »
Раздели ТемаНагоре

Направо ще падна от смях. Точно видях обявата и какво й написа за етикета.  Tongue
За пръв път виждам обувки с такъв етикет, ама може би това е защото са толкова скъпи.  Cheesy

П.П. Не исках да го казвам, ама жената си го изпроси! Не стига, че праща вмирисани якета, ми сега и цени си измисля.  (hassle2)
Мхм, това за якетата не го знаехме..Я осветли аудиторията, Мариелка   Wink
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #563 -: Февруари 03, 2011, 21:19:00 »
Раздели ТемаНагоре

..макар че, допускам и варианта там да е пишело само 86 лв , а тройчицата отпред да е е появила по късно ..малко по различничък е май почеркът и наклона ...и що си мисля, че някой пак ни е хванал за шарани  (fish2)
Momata иска да избие рибата с един удар  Cheesy Cheesy Cheesy обувки за 386лв глей само върху какъв луксозен мокет са снимани хихихихихи
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #564 -: Февруари 03, 2011, 21:24:47 »
Раздели ТемаНагоре

..макар че, допускам и варианта там да е пишело само 86 лв , а тройчицата отпред да е е появила по късно ..малко по различничък е май почеркът и наклона ...и що си мисля, че някой пак ни е хванал за шарани  (fish2)

 И аз го забелязах това с тройката Cheesy
Пък и е'аси гащите......пак са били много скъпи, цели 86 лв Shocked.
Сигурно са готини, язък, изпуснали сме ги!!!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #565 -: Февруари 03, 2011, 21:29:14 »
Раздели ТемаНагоре

..макар че, допускам и варианта там да е пишело само 86 лв , а тройчицата отпред да е е появила по късно ..малко по различничък е май почеркът и наклона ...и що си мисля, че някой пак ни е хванал за шарани  (fish2)
Momata иска да избие рибата с един удар  Cheesy Cheesy Cheesy обувки за 386лв глей само върху какъв луксозен мокет са снимани хихихихихи
Дам, мноо приятно десенче  Wink
Чекай, че напрау са комлексирах (dew1) (evil2)... почвам да кътам парици , та и аз да мога некой ден да са барна с чепик от 386 лева  (feast7)
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #566 -: Февруари 03, 2011, 21:35:59 »
Раздели ТемаНагоре

..макар че, допускам и варианта там да е пишело само 86 лв , а тройчицата отпред да е е появила по късно ..малко по различничък е май почеркът и наклона ...и що си мисля, че някой пак ни е хванал за шарани  (fish2)
Momata иска да избие рибата с един удар  Cheesy Cheesy Cheesy обувки за 386лв глей само върху какъв луксозен мокет са снимани хихихихихи
Дам, мноо приятно десенче  Wink
Чекай, че напрау са комлексирах (dew1) (evil2)... почвам да кътам парици , та и аз да мога некой ден да са барна с чепик от 386 лева  (feast7)
Ако имах пари за такива обувки надали щях да се ровичкам в такива сайтове  Cheesy Cheesy да ти пуснем тема да съберем по лев-два и да ти купим хихихихиих нема да не спиш заради тях я  Wink
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #567 -: Февруари 03, 2011, 21:42:41 »
Раздели ТемаНагоре

Малко графология
Тройката е заоблена и тумбеста
Осмицата издължена и приплескана отстрани
Шестицата отново е заоблена и кръгла
Извод поне за мен , на етикета е пишело само 8 а 3 и 6 са добавени
Активен

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #568 -: Февруари 03, 2011, 21:59:16 »
Раздели ТемаНагоре

Малко графология
Тройката е заоблена и тумбеста
Осмицата издължена и приплескана отстрани
Шестицата отново е заоблена и кръгла
Извод поне за мен , на етикета е пишело само 8 а 3 и 6 са добавени

 (gesture7) (gesture8)
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #569 -: Февруари 03, 2011, 22:01:02 »
Раздели ТемаНагоре

Как гащи от 8 (осем) лева се превръщат в обувки за 386 (триста осемдесет и шест) лева. Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: