{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ефикасни диети  (Прочетена 17667 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Януари 30, 2011, 14:48:33 »
Раздели ТемаНагоре

и аз сьм на разтоварваща диета-отварям хладилника и разтоварвам ли,разтоварвам...да не му тежи,да не го мисля Cheesyмайтапа настрана,само желанието не стига,трябва уникална воля да изглеждаш и по-важното да се чувстваш добре!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Януари 30, 2011, 14:53:22 »
Раздели ТемаНагоре

И аз от вчера съм на вълна диети...Имам едни 6-7кг. излишни и е крайно време да взема мерки. Снощи си направих списък с продуктите, които трябва да  купя и от утре започвам. Спрях се на 90 дневната диета....редуват се 4 дни на определен вид храна:
белтъчен - месо, риба, яйца, сирене, спанак, домати, краставици, карфиол и др.
бобов- ориз, грах, соя, царевица, леща, картофи, зеленчуци
въглехидратен - пици, спагети, захарни изделия
плодово-зеленчуков - всякакви плодове и зеленчуци.
29-я ден е разтоварващ - само на вода!
Закуската през всички дни е по 2бр. плод - от един вид
Моя позната е от около месец на този режим и е вече -5кг. като казва, че не се чувства постоянно гладна, както на другите диети...


Аз съм на 10 ият ден от нея, определено има резултат, малък но го има Wink
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
tann4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 336


Мойто слънце Валето:)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 31, 2011, 00:41:49 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
вижте на какво попаднах който иска може да погледне
http://www.emilysblogdiet.com/
Искам да предупредя всички майчета, НЕ се подвеждайте с тези хапчета!!!
Майка ми ги порача преди Коледа без да ми каже, след като ги получи даде на мен половината(трябваха ни по 5килограма да свалим...) Пих ги 2 дни и качих 1килограм, на нея също не действаха. Тогава се разрових в интернет и сайтове като бг.мама и т.н, оказа се че тези хапчета няма как да съдържат въпросния плод Акай. Написах им писмо от името на майка ми и ги заплаших с проверка в РИОКОЗ за съдържание на хапчетата и за Среща с Господари на ефира и някоя друга медия. Майка ми пък се опита да пише в блога на въпросната Емилия, която е едно и също лице на всички реклами, но с различни имена и на различни езици преведено...Но така и не и публикуваха коментара....След още един "учтив имейл" върнаха парите на майка ми до стотинка! Ако имате въпроси мога да дам линкове и информация
ТЕЗИ СА СТРАХОТНИ ИЗПЕЧЕНИ ЛЪЖЦИ!!!
Активен

Изчаквам 6 часа и спазвам реда в обявата
Връщам, ако не отговаря на описанието
Коректна съм и винаги се разбирам с добро!!!
Суми над 10лв след предварителен запис
За нови потребители или потребители с отрицателни точки - парите предварително.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=53883&ppaction=readfeed оценките ми
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Януари 31, 2011, 09:20:37 »
Раздели ТемаНагоре

 Roll Eyes
Здравейте!
Искам да споделя че аз също попаднах наскоро на тази реклама и естествено реших че ще е подходящо за майка ми но добре че нямах пари  Shocked ей такива очи опулих сега
Еако някой има доказателства че е измама  да се съобщи на съответните органи въпреки че са върнали парите та представяте ли си колко хора имат проблеми с кг и искат да отслабнат и колко имат и финансовата възможност и ще се подмамят
Незнам но ако аз бях полуизмамена щях да потърся полицията за да не се продължава с измамата дано и мамата пуснала темата да е информирала полицията дори и анонимно че ... колко ли хора са се подвели Huh?
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
tann4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 336


Мойто слънце Валето:)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Януари 31, 2011, 12:40:42 »
Раздели ТемаНагоре

Да мила, аз исках да продължа с този случай, но моя проблем са средствата, за да направиш такова разследване, наистина трябва да отидеш и да направиш анализ на състава на тези хапчета( а това не е безплатно). Имаше и много други майки, които също бяха писали по форуми, че ще правят изследване.Да не говорим, че истинската фирма, която притежава , всъщност ето малко инфо http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=543935.15 ............
Активен

Изчаквам 6 часа и спазвам реда в обявата
Връщам, ако не отговаря на описанието
Коректна съм и винаги се разбирам с добро!!!
Суми над 10лв след предварителен запис
За нови потребители или потребители с отрицателни точки - парите предварително.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=53883&ppaction=readfeed оценките ми
beatrix
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 03, 2011, 11:35:57 »
Раздели ТемаНагоре

То Ацай Бери не е толкова силен,че да помогне за отслабване. Аман от хапчета.
Активен

Всякакви рецепти и статии за здравословно хранене и диети www.gotvene.eu
Всички изгодни оферти www.selektoroferti.com
Прахосница
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Спунк

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Януари 04, 2012, 22:07:24 »
Раздели ТемаНагоре

и аз сьм на разтоварваща диета-отварям хладилника и разтоварвам ли,разтоварвам...да не му тежи,да не го мисля Cheesyмайтапа настрана,само желанието не стига,трябва уникална воля да изглеждаш и по-важното да се чувстваш добре!
Аз пък съм на Зърнена диета: каквото зърна - хапвам го.
Активен


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: