{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪЛНА ЛУДНИЦА(СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ!)№ 6  (Прочетена 77066 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #405 -: Октомври 20, 2011, 09:54:41 »
Раздели ТемаНагоре

Аууууу Честито макар и със закъснение .Да ти здрав и много щастлив !!
Ай ся дай по един банбон!!!!
Добро утро на всички кроасанчета(кИфли)
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #406 -: Октомври 23, 2011, 08:27:01 »
Раздели ТемаНагоре

Ехе Smiley Да ти е жив и здрав.
Успех в чистенето Smiley
Активен

bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #407 -: Декември 13, 2011, 15:15:29 »
Раздели ТемаНагоре

ЕЕЕЕЙ,кукувицииииии никой веке не влазя в къщи Sad.Айде да се събираме,че голяма скука насатана.....
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #408 -: Декември 13, 2011, 15:26:10 »
Раздели ТемаНагоре

ЕЕЕЕЙ,кукувицииииии никой веке не влазя в къщи Sad.Айде да се събираме,че голяма скука насатана.....
Бибке ма дай насам една миялна,печка си имам ,блузката не ти я ща,а пощата не е нужно да поемаш,аз ша дойда да си я взема Cheesy
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #409 -: Декември 13, 2011, 15:28:34 »
Раздели ТемаНагоре

ЕЕЕЕЙ,кукувицииииии никой веке не влазя в къщи Sad.Айде да се събираме,че голяма скука насатана.....
Бибке ма дай насам една миялна,печка си имам ,блузката не ти я ща,а пощата не е нужно да поемаш,аз ша дойда да си я взема Cheesy
Доообре,ама миялната ми е само на два оборота....акУ ти върши работа давам веднага Wink
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #410 -: Декември 13, 2011, 15:32:39 »
Раздели ТемаНагоре

Чудя се дали да не отворя кутия с бАмбони,че много народ иде насам ...да се почерпят.
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #411 -: Декември 13, 2011, 15:36:54 »
Раздели ТемаНагоре

Чудя се дали да не отворя кутия с бАмбони,че много народ иде насам ...да се почерпят.

айде отваряй кутията с бонбоните,а аз идвам с цяла тава грис-халва,да се подсладят гостите.а колкото до предложението ,малко са ми оборотите иначе съм навита ,нема да се поемат пътни,минава през уличката и съм у вас Cheesy
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #412 -: Декември 13, 2011, 15:41:24 »
Раздели ТемаНагоре

Чудя се дали да не отворя кутия с бАмбони,че много народ иде насам ...да се почерпят.

айде отваряй кутията с бонбоните,а аз идвам с цяла тава грис-халва,да се подсладят гостите.а колкото до предложението ,малко са ми оборотите иначе съм навита ,нема да се поемат пътни,минава през уличката и съм у вас Cheesy
Айде пък сега - малко били оборотите.Ти с две ръце колко оборота въртиш мъъъъъ?
Жалко,че не я щеш,можеше даром дузина мръсни чинии да ти харижа...ама както искаш Huh? Ако размислиш намигни ми през джама за нишан Wink
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #413 -: Декември 13, 2011, 15:48:16 »
Раздели ТемаНагоре

не бързай с бонбоните,да не ветреят,гости май няма да има,само ние с тебе ще си хортуваме май?
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #414 -: Декември 13, 2011, 15:50:36 »
Раздели ТемаНагоре

не бързай с бонбоните,да не ветреят,гости май няма да има,само ние с тебе ще си хортуваме май?
Кво ти пука!Тъкмо за нас ще има повече...
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #415 -: Декември 13, 2011, 15:54:43 »
Раздели ТемаНагоре

не бързай с бонбоните,да не ветреят,гости май няма да има,само ние с тебе ще си хортуваме май?
Кво ти пука!Тъкмо за нас ще има повече...

леле що ли ми требва да го кажа?идат,идат...посрещни ги
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #416 -: Декември 13, 2011, 15:56:12 »
Раздели ТемаНагоре

не бързай с бонбоните,да не ветреят,гости май няма да има,само ние с тебе ще си хортуваме май?
Кво ти пука!Тъкмо за нас ще има повече...

леле що ли ми требва да го кажа?идат,идат...посрещни ги
Бързооооо,прибирай ТОФИФИ-то,да изкараме "карамел МУ"
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #417 -: Декември 13, 2011, 16:30:49 »
Раздели ТемаНагоре

абе вие ко вратарите само по стаите! Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
kristalina76
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #418 -: Декември 13, 2011, 16:57:36 »
Раздели ТемаНагоре

не бързай с бонбоните,да не ветреят,гости май няма да има,само ние с тебе ще си хортуваме май?
Кво ти пука!Тъкмо за нас ще има повече...



...а бре...дека са Тофифи-то!?....аз на крава,че мязам-мязам! Smiley))...ама пУне първия ден бъдете снизходителни към гостите и не ни успивайте с Карамела МУУУУУ,ами извадете Фносните бАмбони.... (dew5)...от утре ни гърчете,колкото ви душица иска... Cheesy...ний на гърч сме свикнали и без друго.... Shocked
Активен

Брак-това е такъв вид "институция" в която едната страна е ВИНАГИ права....,а другата е мъж!....
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #419 -: Декември 13, 2011, 17:01:15 »
Раздели ТемаНагоре

не бързай с бонбоните,да не ветреят,гости май няма да има,само ние с тебе ще си хортуваме май?
Кво ти пука!Тъкмо за нас ще има повече...



...а бре...дека са Тофифи-то!?....аз на крава,че мязам-мязам! Smiley))...ама пУне първия ден бъдете снизходителни към гостите и не ни успивайте с Карамела МУУУУУ,ами извадете Фносните бАмбони.... (dew5)...от утре ни гърчете,колкото ви душица иска... Cheesy...ний на гърч сме свикнали и без друго.... Shocked
Добре дощлЕ  Kiss.Баш в правилната стая сте се наденали Wink.Айде давам по един лачен бонбон като за начало...
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила


Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: