{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪЛНА ЛУДНИЦА(СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ!)№ 6  (Прочетена 77067 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #345 -: Август 27, 2011, 13:02:04 »
Раздели ТемаНагоре

ТЕ МЕ ТЕ CheesyЛЕЛЕ,УМРЕХ ОТ СМЯХ!!!НЯМА ДА ВИ ДАМ ЛИНК ЗА ОБЯВАТА,НО ВИЖТЕ КАКВО И КАК Е НАПИСАНО В ОПИСАНИЕТО Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked



Описание:    КОЛИ4КАТА Е НА DIAMOND,С ДОПАЛНИТЕЛЕН КО6 ЗА БЕБЕ.КОИТО Е ПРЕНОСИМ.С ЖАРТЯ6ТА СЕ ДРАЖКА,И РЕГУЛИРА6ТА,С ПОМПЕ6ТИ ГОЛЕМИ ГЪМИ,И ДОПАЛНИТЕЛНИ ЗА ЛЕСНО ЗАЖИЖАНЕ

МАЛИИИИ,ЖИВА ДА НЕ БЯХ ,КАТО СА НАПОППЕ6ТИ ГЬМИТЕ СЕ ЗАДЖИЖВА! (laugh2) (laugh2) (laugh2)
просто не е истина,толкова грешки в едно изречение само-за Гинес е!!!
"светът е оцелял,защото се е смял"-е как иначе ще ни се разнообразява сивото ежедневие? Cheesy
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #346 -: Септември 26, 2011, 18:31:14 »
Раздели ТемаНагоре

АЛЮЮЮЮЮ ДЕКА СТЕ БРЕ ,ОТИ НЕМА НИКОЙ У ДОМА Huh??АЗИ се заавърнах а нема кой да ме срещне...
Очаквам поне 1 луда да се яви ,оти ако не ще плача пред ШЕФА !! (evil5) (evil8)
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #347 -: Септември 26, 2011, 19:39:36 »
Раздели ТемаНагоре

АЛЮЮЮЮЮ ДЕКА СТЕ БРЕ ,ОТИ НЕМА НИКОЙ У ДОМА Huh??АЗИ се заавърнах а нема кой да ме срещне...
Очаквам поне 1 луда да се яви ,оти ако не ще плача пред ШЕФА !! (evil5) (evil8)

Русата се мяркаше ама нещо и нея я хвана липсата напоследък Smiley
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #348 -: Септември 26, 2011, 20:19:57 »
Раздели ТемаНагоре

АЛЮЮЮЮЮ ДЕКА СТЕ БРЕ ,ОТИ НЕМА НИКОЙ У ДОМА Huh??АЗИ се заавърнах а нема кой да ме срещне...
Очаквам поне 1 луда да се яви ,оти ако не ще плача пред ШЕФА !! (evil5) (evil8)

Русата се мяркаше ама нещо и нея я хвана липсата напоследък Smiley


А,ХУАНИТО,ЧАКАМ АЗ ОТ ЗАСАДА И СЕ ОСТРЯ САМО ЗА ТУКА!ВСЕКИ ДЕН ВЛИЗАМ И ИЗЛИЗАМ ПОНЕ ПО ПЕТ ПЬТИ,ДОКАТО ВИ ФАНЕ ТЕЧЕНИЕТО И НЕ ПОЧНЕТЕ ДА ПИШЕТЕ!ИНАЧЕ СЕГА ОТКАЧАМ НА ТЕМА МАНГАЛИ И САМО СЕ ПАЗЯ ДА НЕ ВЛЯЗА В СЬСЕДСКИЯ ФОРУМ,ЧЕ СЬМ С ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ПРЕД ВЕЧЕН БАН И ШЕ ТРЯБВА ДА СИ ДАВАМ НОВИ НАСТРОЙКИ,ЖАЛКО САМО ЗА СЬЩИЯ БРОЙ ОЦЕНКИ ДЕТ ГИ ТРУПАМ СЬС ЗОР ТАМ,ПОЧТИ КОЛКОТО ТУК СА МАМКА МУ!А ПОНЕЖЕ СЬМ СИ В МОЙТА СИ ТЕМА И ВКЬЩИ ПРИ ВАС МОЖЕ ЛИ ДА СИ ИЗЛЕЯ ДУШИЦАТА?


И ЩЕ КРЕЩЯ КОЛКОТО ГЛАС ИМАМ-

МРАЗЯ ЦИ.............ЕЕ
НЕ ИСКАМ ДА НИ ПИЯТ ВОДАТА!!!!!!!!!!!!!!!!
НЕ ИСКАМ ДА НИ ЯДАТ ХЛЯБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НЕ ИСКАМ ДА НИ ДИШАТ ВЬЗДУХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НЕ ИСКАМ ДА НИ ХАРЧАТ ПАРИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!
А НАЙ-МАЛКО ИСКАМ ДА НИ УБИВАТ ДЕЦАТА И ДА НИ ИЗНАСИЛВАТ МОМИЧЕТАТА!!!!!!!!!!!!
М.......ТА ИМ ГАДНА И НА ТЕХ,И НА ТОЯ,ДЕТО ГИ Е ИЗСИПАЛ НАД БЬЛГАРИЯ,А И НА ТОЯ,ДЕТО ГИ ТОЛЕРИРА!!!
НАМРАЗИХ БАТ БОЙКО ЗАТОВА,ЧЕ СИ ЛАНСИРА 800 000 ИЗБИРАТЕЛИ ОТ ЦИГАНСКИ ПРОИЗХОД,СЕГА И НА НЕГО ЩЕ МУ СЕ ВИДЯТ ТЕСНИ МАГИСТРАЛИТЕ ОТ СОФИЯ ПРЕЗ ПЛОВДИВ,КЬМ БУРГАСКО,ПОСЛЕ ВАРНА!!ТОЛКОВА НАШИ АРЕСТУВАНИ,А НИТО ЕДИН ГАДЕН МАЗЕН М.....Л!!
КВА Е ТАЯ ДЬРЖАВА БЕ?!КВИ СА ТИЯ УПРАВЛЯВАЩИ БЕ?!ЗАЩО ЗАКОНИТЕ НИ СЕ ОСМИСЛЯТ РАЗЛИЧНО?!ЗАЩО ЗА ЕДНИ ИМА РЕШЕТКА,А ЗА ДРУГИ ГОЛЯМ ПОРТАЛ?!
НЯМА ЛИ ТИЯ ПОЛИТИЦИ Ш*БАНИ ДА СЕ НАЯДАТ НАЙ-НАКРАЯ И ДА НИ ОСТАВЯТ ДА ЖИВЕЕМ,Е НА МИРА,НА РАВНИЩЕ ПОНЕ КОЛКОТО НА ЦИГАНИТЕ?!?!
КАНДИДАТИРАХ СЕ ЗА КМЕТ ОТ ГРЕШНАТА ПАРТИЯ,ЗАЩО НЕ ВЛЯЗОХ АЗ ПРИ ЛУДИТЕ ОТ АТАКА,ДА НЕ ПРИВЛИЧАМ ВНИМАНИЕ И ПОНЕ ДА СИ ДРЬНКАМ НА ВОЛЯ...


А СЕГА АКО СЬМ БИЛА В РАЗРЕЗ И С НАШИТЕ ПРАВИЛА-ДА МЕ ИЗВИНИТЕ,НО ПРОСТО МИ ИДЕШЕ ОТВЬТРЕ...ПОВДИГА МЕ ОТ СТОЛА,ЧЕ НЯМАМЕ МАНГАЛИ В РАЙОНА,А РАДОМИРСКИТЕ СА ТАКИВА КРОТУШКИ-ПОВЕЧЕТО РАБОТЯТ В ЧИСТОТАТА,НЕ КРАДАТ,ЩОТО ИМАМ ЕДИН БЛИЗЬК РОДНИНА,ЗА КОГОТО РАБОТЯТ,ТА ТОЙ ГИ Е НАУЧИЛ-ЗА МАНГАЛА-САМО ТРУД И БОЙ,ДОКАТО СЕ НАУЧИ НА ТРУД!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

« Последна редакция: Септември 27, 2011, 15:08:59 от dacetoooooooo » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #349 -: Септември 26, 2011, 20:22:32 »
Раздели ТемаНагоре

ДЕСКООООО,ТИ ДА НЕ ФАНА КЬМ КОМШИИТЕ У СТОЛИПИНОВО БРЕ?!МИНИ ПРЕЗ МЕН МЕ ВЗЕМИ,ЧЕ ОЩЕ КАРАМ БЕЗ КНИЖКА,СА НЕМА МИНАВАНЕ ПРЕЗ ТАЯ ГЬСТА ЦЕДКА ПО ПЬТИЩАТА Sad Kiss
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #350 -: Септември 26, 2011, 20:36:19 »
Раздели ТемаНагоре

ДЕСКООООО,ТИ ДА НЕ ФАНА КЬМ КОМШИИТЕ У СТОЛИПИНОВО БРЕ?!МИНИ ПРЕЗ МЕН МЕ ВЗЕМИ,ЧЕ ОЩЕ КАРАМ БЕЗ КНИЖКА,СА НЕМА МИНАВАНЕ ПРЕЗ ТАЯ ГЬСТА ЦЕДКА ПО ПЬТИЩАТА Sad Kiss
                                       Русата пак запали моторетката Smiley Иренке поеми си въздух и не си го слагай ! От много време в България българите се третират като малцинство а малцинствата се толерират във всяко отношение ! Крайно време беше народа да се разбунтува !  И така трябва да е !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #351 -: Септември 26, 2011, 20:41:58 »
Раздели ТемаНагоре

ДЕСКООООО,ТИ ДА НЕ ФАНА КЬМ КОМШИИТЕ У СТОЛИПИНОВО БРЕ?!МИНИ ПРЕЗ МЕН МЕ ВЗЕМИ,ЧЕ ОЩЕ КАРАМ БЕЗ КНИЖКА,СА НЕМА МИНАВАНЕ ПРЕЗ ТАЯ ГЬСТА ЦЕДКА ПО ПЬТИЩАТА Sad Kiss
                                       Русата пак запали моторетката Smiley Иренке поеми си въздух и не си го слагай ! От много време в България българите се третират като малцинство а малцинствата се толерират във всяко отношение ! Крайно време беше народа да се разбунтува !  И така трябва да е !

как да не си го слагам бе адашче!нали това са нашите деца,нашите мьже!кой е застрахован,мислиш ли че проблема вече може да бьде туширан-абсурд!!да ни газят и колят ли бе мило?!ако се спрем дотука колко ли хора в етнически обременени райони ще патят още!не искам и да си го представям,това е яко озлобена и плиткоумна сган!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #352 -: Септември 26, 2011, 20:48:03 »
Раздели ТемаНагоре

явно и Дацка,както повечето пловдивчани е по площадите...просто сьм 1000%сигурна,ще я помоля да разказва после! Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #353 -: Септември 26, 2011, 20:50:29 »
Раздели ТемаНагоре

Ние сме малцинство ! Затова и масово народа бяга навън ! Ми то почти сме си циганска държава - кое ни е наред ? Всичко си е с краката нагоре! Плащаме данъци - те не ! Плащане здравни - те не ! Плащаме осигуровки те не ! Спазваме закони - те не ! Накрая те си живеят а ние не ! Те взимат помощи а ние не - доходите ни са по високи ! И какво става с нас където всичко си плащаме -едно голямо нищо !!!!!! Те живеят от нашите данъци-плащат им помощи а нашите деца надбавки не им трябват- та кой е тогава малцинството?Huh???
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #354 -: Септември 26, 2011, 20:51:19 »
Раздели ТемаНагоре

Кирил Рашков: Който ме нападне, ще му отрежа главата

"Няма да искам охрана. Който ме нападне, ще му отрежа главата. Ще се защитавам с каквото мога. Със зъби, ако трябва. Ние сме миролюбив народ. Обаче ще продължават да ни мачкат. Гледате какво става - голямата риба яде малката." Това казва Кирил Рашков пред в. "24 часа". И продължава - "Ако трябва, ще строя 5000 човека циганска войска да ме пази. Предлагат ми го. Обаче аз така не искам." И вчера той заяви, че няма нищо общо със смъртта на 19-годишния Ангел Петров, и вече отрича хора с микробус да са идвали в дома му. Обявилият се за цар продължава да повтаря, че реакцията на жителите на Катуница не е срещу него, "а срещу етноса в тая държава". Рашков намеси и политиката: "Аз се обърнах към ГЕРБ...  Моят син Ангел е №1 в листата на национално движение "Единство". Ще подкрепим ГЕРБ. Говорихме. Няма да кажа с кого, какво, що. Те са направили сондажи, разбрали накъде сме се ориентирали и ето отговорът им", твърди той.


е тва е едно от последните му изявления,а скапания му внук ни сочи среден прьст,след като си показва порьчковия майбах!много му е през.../лейката/
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #355 -: Септември 27, 2011, 06:21:28 »
Раздели ТемаНагоре

Дааааааа ,Катуница е на 5км от вкъщи а Столипеново на 1км ..Нооооо Десито е болна и от 5 дни седи основно вкъщи и мятам чорапи по ТВ като се ядосам..Тум положението вечер никък не е розаво ,медиите лъжат че нещаата се успокояват ..
Бибки -рибки ,руси ,ивиани и друууууги да се яват тук да ме срещнат както по добава и начееееееееееее ща са разправят с мен/
ДОБРО УТРООО СЯДАМ ДА ДЖУРНА 3 КАФЕНЦА..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #356 -: Септември 27, 2011, 06:22:46 »
Раздели ТемаНагоре

добро утро Дескааа!най-накрая Tongueтвоето работно лято най-дьлго май,взех да се притеснявам да неса те откраднали по тва Шкорпиловци вече (coffe1)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #357 -: Септември 27, 2011, 06:24:53 »
Раздели ТемаНагоре

ТЕ ИСКАТ ДА МЪЪЪ КРАДЪТТ ,АМА НАЛИ МЪ ЗНАЙШ КВА КОЗА СЪМ :ЩИПА ,ХАПА РИТАМ ..
ТУК СЪМ СИ ЩЕ СЕ ВКЛЮЧВАМ АКТИВНО ТУК ,АЛООО РУСО ОЩА СЪМ БЛОКИРАНА ТАМ МАА И ОТГОВОР НЕ МИ ДАВАТ ВЕЧЕ !!!
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #358 -: Септември 27, 2011, 06:25:50 »
Раздели ТемаНагоре

Дааааааа ,Катуница е на 5км от вкъщи а Столипеново на 1км ..Нооооо Десито е болна и от 5 дни седи основно вкъщи и мятам чорапи по ТВ като се ядосам..Тум положението вечер никък не е розаво ,медиите лъжат че нещаата се успокояват ..
Бибки -рибки ,руси ,ивиани и друууууги да се яват тук да ме срещнат както по добава и начееееееееееее ща са разправят с мен/
ДОБРО УТРООО СЯДАМ ДА ДЖУРНА 3 КАФЕНЦА..

хахааа,ма нали си устато та немога те наддумам!писали сме по едно и сьщо време!ей-бьрзо се лекувай,че май ПС-то ми е фанало и то вируси-ти ли ги разпращаш? CheesyДеска,и аз сьм май като тебе-с летен ентеровирус,ма тва не ми пречи да ходя и на работа и да си се паля,както каза адашката...то па при теб май не е много за излизане навьн....
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #359 -: Септември 27, 2011, 06:26:49 »
Раздели ТемаНагоре

ТЕ ИСКАТ ДА МЪЪЪ КРАДЪТТ ,АМА НАЛИ МЪ ЗНАЙШ КВА КОЗА СЪМ :ЩИПА ,ХАПА РИТАМ ..
ТУК СЪМ СИ ЩЕ СЕ ВКЛЮЧВАМ АКТИВНО ТУК ,АЛООО РУСО ОЩА СЪМ БЛОКИРАНА ТАМ МАА И ОТГОВОР НЕ МИ ДАВАТ ВЕЧЕ !!!
ще молиме с Дацка за помощ,поне свестен отговор да ни дадат!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: