{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мамчета споделете,колко килограма сте качили по време на бремеността  (Прочетена 117314 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 28, 2010, 14:29:10 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам тази тема,понеже съм малко притеснена.Току що се връщам от консултация и от началото на бременоста до сега(вчера влязох в 8 месец) съм наддала само 3 кг.Акушерката ми казва че било нормално,ама нямала до сега такава бременна  Huh? ,доктора както винаги го няма и само тя ми провежда консултацията.Иначе корема ми е пораснал,но все ми се струва странно при все,че с предишната бременност бях качила 23 кг до края  Shocked .Някой сигурно,ще кажат ами радвай се че не си надебеляла ,ама аз от една страна се радвам ,ама от друга почвам да се притеснявам.Ясно е че ще ходя да искам и др.мнение при др.гинеколог,ама ако някой е бил в моето положение да сподели.
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 28, 2010, 15:12:12 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам тази тема,понеже съм малко притеснена.Току що се връщам от консултация и от началото на бременоста до сега(вчера влязох в 8 месец) съм наддала само 3 кг.Акушерката ми казва че било нормално,ама нямала до сега такава бременна  Huh? ,доктора както винаги го няма и само тя ми провежда консултацията.Иначе корема ми е пораснал,но все ми се струва странно при все,че с предишната бременност бях качила 23 кг до края  Shocked .Някой сигурно,ще кажат ами радвай се че не си надебеляла ,ама аз от една страна се радвам ,ама от друга почвам да се притеснявам.Ясно е че ще ходя да искам и др.мнение при др.гинеколог,ама ако някой е бил в моето положение да сподели.
Лично аз не. Една състудентка. Качи 5 кила, а беше с близнаци Wink
На бебето всичко ок ли му е ? Потърси и второ мнение
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2010, 15:22:37 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам тази тема,понеже съм малко притеснена.Току що се връщам от консултация и от началото на бременоста до сега(вчера влязох в 8 месец) съм наддала само 3 кг.Акушерката ми казва че било нормално,ама нямала до сега такава бременна  Huh? ,доктора както винаги го няма и само тя ми провежда консултацията.Иначе корема ми е пораснал,но все ми се струва странно при все,че с предишната бременност бях качила 23 кг до края  Shocked .Някой сигурно,ще кажат ами радвай се че не си надебеляла ,ама аз от една страна се радвам ,ама от друга почвам да се притеснявам.Ясно е че ще ходя да искам и др.мнение при др.гинеколог,ама ако някой е бил в моето положение да сподели.
Лично аз не. Една състудентка. Качи 5 кила, а беше с близнаци Wink
На бебето всичко ок ли му е ? Потърси и второ мнение

Е ти ме успокои  Smiley с близнаци само 5 кг.Ами предния път ме гледа на ехограф,не каза,да има нещо притеснително.Ще търся и др.лекар няма как.
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2010, 15:26:45 »
Раздели ТемаНагоре

само 3 кг  Shocked а аз 28кг  (gesture2)  и още  немога да ги сваля  (dew7) Моя съседка с тризнаци качи 11 килограма но всичко беше наред ! Докторите казали че е нормално - ти не се притесняваи просто ако искаш потърси мнението и на друг лекар
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 28, 2010, 15:40:09 »
Раздели ТемаНагоре

аз само 6кг качих дъщеря ми се роди 1,950 в 7 ми месец
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
niki_neni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 28, 2010, 16:28:53 »
Раздели ТемаНагоре

Важно е всичко да е наред,пък килограмите....
Аз с първата бременност качих почти 40кг .  Shocked  Shocked  Shocked (е върнах си килограмите) и бебето беше 4кг,а с втората бременност 7 кг.а малкоя 3,800
Така,че килограмите май нямат голямо значение......
Активен

1.Пощенските са за сметка на купувача,и за не платени такива пиша отрицателни оценки.
2.Коректна съм,бъдете и Вие.
3.Винаги поставям оценки.
4.За по-големи суми изисквам предварително плащане.
5.При сериозен интерес пишете на лични
6.Получавам пратки само по ПОЩАТА,АКО НЯМАМЕ ДРУГА УГОВОРКА.
7.ПАРИ НА ПРЕД НЕ ПРАЩАМ НА ПОТРЕБИТЕЛИ БЕЗ ОЦЕНКИ И С ОТРИЦАТЕЛНИ.МОЛЯ ЗА РАЗБИРАНЕ..
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=81458&profile_type=feedback
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 28, 2010, 16:29:52 »
Раздели ТемаНагоре

Е ти ме успокои  Smiley с близнаци само 5 кг.Ами предния път ме гледа на ехограф,не каза,да има нещо притеснително.Ще търся и др.лекар няма как.
[/quote]
Ти си отиди на лекар. Ако на бебто всичко му е ок си свиркай Wink
Иначе лично аз качих 14кг, като за първо дете  - поносимо. С раждането 5 изтекоха. 2.600 под формата на бебе, останалото - сещате с Wink
Година и половина след това ми остават  3кг. за сваляне и още 7 за да се побера в "тесните ми младежки" дънки.
Пък така като чета мамите с второ дете по-малко са качвали през второто  бременеене
« Последна редакция: Октомври 28, 2010, 16:42:31 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 28, 2010, 16:57:53 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък качих 22кг но родих в края на 6-тия до 9-тия щех да съм мечка стръвница  Cheesy сега ще видим с 2-рото 15-а седмица съм а вече 3кг отгоре май пак ще се дебелее яко  (dew7)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 28, 2010, 17:08:52 »
Раздели ТемаНагоре

За мен не е притеснително,щом бебето при замерванията расте.
Аз бях единственната на консултацийте,на която се караха,че отслабва(не можех да се храня,нон-стоп ми се гадеше).Отидох да раждам с 2кг.по-слаба отколкото забременях.Бебето тежеше 3,150.
Леко раждане и здраво бебе.
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 28, 2010, 19:36:50 »
Раздели ТемаНагоре

аз и давта пъти качих по 8кг,които оставих в родилното  Tongue
1.нормално раждане-2.250кг
2-секцио-1 800кг
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #10 -: Октомври 28, 2010, 21:39:10 »
Раздели ТемаНагоре

Аз качих общо 22кг. с близнаци.Според доктора килограмите си бяха нормални,според мен бяха страшно много Cheesy Обаче от болницата излязох с -15 и за още  4 дни свалих още 4кг.Така че общо взето за десет дни след раждането почти си бях върнала килограмите.
Имам снимки от преди бремеността,от деня на раждането и 6 дни по-късно...Разликата е ОГРОМНА.
Една позната по принцип си е по-едра (не дебела) и качи 5 кг за цялата бременност.
Активен


rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 29, 2010, 06:32:17 »
Раздели ТемаНагоре

И с двете си бремености качих по 30кг. Huh? Huh? Huh?
С първата бременност за 8м. си възтанових формата и таман влязох както казва Еми в "тесните си младежки дънки" и хоп пак забременях Cheesy
Сега обаче минаха 1.4г. от второто ми раждане а съм смъкнала кг. на половина Sad
Всичките ми приятелки след второ раждане почти не успяват да възтановят формата си от преди да забременеят.
Отначало се успокоявах,че с две деца с малка разлика от 1.5г. ще отслабна  много бързо,но...............тичам като кон по цял ден, подир тях ама както се казва файда йок Cheesy
Майната им на килограмите-децата да са ми живи и здрави Wink
първо раждане-3950кг.,52см.-нормално
второ раждане-4500кг.,55см.-секцио
Така,че мила,ако всичко е наред с бебчето не виждам смисъл да се притесняваш Smiley
Консултирай се и с друг лекар за своеуспокоение.Не се притеснявай,че всички тревоги,негативни енергии и т.н. пренасяш и на бебчето.
УСПЕХ И ГОРЕ ГЛАВАТА. Wink Smiley Kiss
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 29, 2010, 07:30:39 »
Раздели ТемаНагоре

И аз качих доста и с двете бременности-с първата 26кг и родих бебе 4,250кг Tongueслалих 15кг още в родилното,другите за година въстанових,с второто бебче качих 18 кг,роди се 3,680кг,но свалих само 8кг и до момента си чакам тези 10кг да изчезнат ама не  Sadвече 3 години.при мен обаче втората бременност отключи проблем с хормоните и затова не отслабвам,виж си и ти хормоните да не би от тях да слабееш...За сега щом всичко е наред с бебо-давай смело напред! Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 29, 2010, 07:35:02 »
Раздели ТемаНагоре

И с двете си бремености качих по 30кг. Huh? Huh? Huh?
С първата бременност за 8м. си възтанових формата и таман влязох както казва Еми в "тесните си младежки дънки" и хоп пак забременях Cheesy
Сега обаче минаха 1.4г. от второто ми раждане а съм смъкнала кг. на половина Sad
Всичките ми приятелки след второ раждане почти не успяват да възтановят формата си от преди да забременеят.
Отначало се успокоявах,че с две деца с малка разлика от 1.5г. ще отслабна  много бързо,но...............тичам като кон по цял ден, подир тях ама както се казва файда йок Cheesy
Майната им на килограмите-децата да са ми живи и здрави Wink
първо раждане-3950кг.,52см.-нормално
второ раждане-4500кг.,55см.-секцио
Така,че мила,ако всичко е наред с бебчето не виждам смисъл да се притесняваш Smiley
Консултирай се и с друг лекар за своеуспокоение.Не се притеснявай,че всички тревоги,негативни енергии и т.н. пренасяш и на бебчето.
УСПЕХ И ГОРЕ ГЛАВАТА. Wink Smiley Kiss

Ами мила,кажи някой кадърен лекар  вТърновво,защото всичко са един дол дренки май  Sad
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 29, 2010, 08:06:54 »
Раздели ТемаНагоре

И с двете си бремености качих по 30кг. Huh? Huh? Huh?
С първата бременност за 8м. си възтанових формата и таман влязох както казва Еми в "тесните си младежки дънки" и хоп пак забременях Cheesy
Сега обаче минаха 1.4г. от второто ми раждане а съм смъкнала кг. на половина Sad
Всичките ми приятелки след второ раждане почти не успяват да възтановят формата си от преди да забременеят.
Отначало се успокоявах,че с две деца с малка разлика от 1.5г. ще отслабна  много бързо,но...............тичам като кон по цял ден, подир тях ама както се казва файда йок Cheesy
Майната им на килограмите-децата да са ми живи и здрави Wink
първо раждане-3950кг.,52см.-нормално
второ раждане-4500кг.,55см.-секцио
Така,че мила,ако всичко е наред с бебчето не виждам смисъл да се притесняваш Smiley
Консултирай се и с друг лекар за своеуспокоение.Не се притеснявай,че всички тревоги,негативни енергии и т.н. пренасяш и на бебчето.
УСПЕХ И ГОРЕ ГЛАВАТА. Wink Smiley Kiss

Ами мила,кажи някой кадърен лекар  вТърновво,защото всичко са един дол дренки май  Sad

На консултации и с двете си бремености ходих при Д-р Ангелов-много съм доволна от него Smiley
Първото си момче родих в Г.Оряховица 2008г.Бях се наслушала за отношението и мизерията в Търновското АГ.Изроди ме Д-р Милатович-невероятен лекар, а за отношението в отделението няма какво да говоря-много добре се грижеха за мен като родилка.
Второто също исках да родя в Г.Оряховица,но ми отказаха,понеже трябваше да е сложно и тежко секцио/ по лекарска препоръка/.Ходих при завеждащият на отделението в Г.О. и той след като ме прегледа и разгледа картона ми ме посъветва да търся друга болница с неонологично/или както беше там/отделение,т.к. в Горна няма и при евентуален проблем ще се ходи в Търново или Плевен.
Затова отидох в Търново.Секциото ми направи Д-р Ковачев,помага ше му Д-р Пеев.Спаси мен и детето ми.Страшно съм му благодарна на този човек.Родих 2009г.
А иначе в отделението-нямам думи.Добре,че поне банята е направена,че да може да се поизмиеш малко Huh?
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.


Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: